Filtreledikten sonra ayrı sayfada toplama

Excel Vers. ve Dili
bilmiyorum ögrenecegim
iyi günler herkeze

benim yapmaya çalışıpta yapamadıgım olay ekte verdigim dosyada ev buro kendi harcamalarımı yazıyorum bunladan sadece büro için harcamaları ve alınanları filtreleye biliyorum ama bunları diyer sayfaya aktarıp altta yada üstünde otamatık toklamlarını yapmak istiyorum ? mümkünse toplamlarıda aynı sayfada olabilir
makro olmadan yapa bilirmiyiz benim bilgisayar da makrolar acılmıyorda !!

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2010 TR
umarım işine yarar...

iyi günler herkeze

benim yapmaya çalışıpta yapamadıgım olay ekte verdigim dosyada ev buro kendi harcamalarımı yazıyorum bunladan sadece büro için harcamaları ve alınanları filtreleye biliyorum ama bunları diyer sayfaya aktarıp altta yada üstünde otamatık toklamlarını yapmak istiyorum ? mümkünse toplamlarıda aynı sayfada olabilir
makro olmadan yapa bilirmiyiz benim bilgisayar da makrolar acılmıyorda !!

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
bilmiyorum ögrenecegim
benim işle ugraştıgınız için teşekkürler sizin yaptıgınız da güzel bir özet olmuşta ben ikinci sayfada harcadıklarım yada büro için harcanılanları cıktı almak için alt alta yazılıp altında toplaması olurmu gibi sormuştum ama oyle bir imkanımız var mı acaba ?

Excel Vers. ve Dili
2010 TR
merhabalar,

Mesajınıza tek cevap veren ben olduğuma göre isteğinizin üstadlar tarafından tam olarak anlaşılmadığını gösterir açıkçası bende anlamadım
eğer tablonun sayfa2 sine olmasını istediğiniz bir örneği yazarsanız size yardımcı olmaya çalışırım...

Erdem Akdemir

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2016 PRO TÜRKÇE-İNG. 64 BİT
dosyada sorun var galiba

bilgisayarıma ne indirebildim nede açabildim

o yüzden cevap verilmiyordur

ama etopla yada topla.çarpım fonksiyonlarını sitede araştırın

çözümünüz büyük ihtimalle orda

Excel Vers. ve Dili
bilmiyorum ögrenecegim
dosyayı ben indire biliyorum demek istedigim filtrelemiş oldugum bilgileri 2 sayfaya aktarmak istiyorudum

Erdem Akdemir

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2016 PRO TÜRKÇE-İNG. 64 BİT
umarım istediğiniz gibi olmuştur.

Ekli dosyalar