Soru Formül ile veri alınması

Erdal

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2021 - Türkçe 32 Bit
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
08-10-2029
Sevgili hocam, ben 61 yaşında yolunda işinde sonuna gelmiş adamım. sen doğru yapıyorsun ancak ben çözemedim. Örneğin formülde DOLAN yerine KKY DOLAN yazdığımda işlem yapmıyor. seni yorduğumu biliyorum, mümkünse formülleri son yolladığım dosyadaki "İşyeri Bz.Prg. Göre Dol-Boşl" sayfaya uygulayabilirmisiniz. Bende hacı ağabeyin olarak size dua edeyim. 12.02.2022 tarihli gönderinin içerisindeki dosyaya

Dosya Linki:

Merhabalar
Olabildiğince açıklayıcı olmaya çalıştım.

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
(Excel 2016 - Türkçe)
Sevgili hocam, siz bana formül öğretmeye çalışıyorsunuz. Uygulayamadığımı daha önce bildirdim. Son dosyaya uygularsanız sorun çözülecek. Uygulamazsanız Allah işinizi rastgetirsin, hakkınızı helal edin. Bende tablodan vazgeçeyim. Yapabileceğim bir iş değil

Erdal

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2021 - Türkçe 32 Bit
08-10-2029
Sevgili hocam, siz bana formül öğretmeye çalışıyorsunuz. Uygulayamadığımı daha önce bildirdim. Son dosyaya uygularsanız sorun çözülecek. Uygulamazsanız Allah işinizi rastgetirsin, hakkınızı helal edin. Bende tablodan vazgeçeyim. Yapabileceğim bir iş değil
Benden yana helal olsun. Saygı ve selam ile ...

Excel Vers. ve Dili
(Excel 2016 - Türkçe)
Hocam sizin yolladığınız formül DOLA BOŞALAN dosyalarından alıyor, benim son dosyam KKY DOLAN ve KKY BOŞALAN. Formüle Dolan ve Boşalanın başına KKY yazdığım zaman hata veriyor. Bu nedenle son yolladığım dosyaya uygulamanızı talep ettim. Başlanılan işi yarım bırakmak ne kadar doğru, bir beklenti varsa bilmemde yarar var. Site yöneticisi Levent beyle özelden iletişimim var, yardım talep etmem doğru olur mu bilmem. yinede sizin dosyaya uygulamanız benim için yeterli olur ve bekliyorum.

Erdal

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2021 - Türkçe 32 Bit
08-10-2029
Ergün Bey

Adım adım gidelim;

- “Formüle Dolan ve Boşalanın başına KKY yazdığım zaman hata veriyor.”

21 nolu mesajda eklediğim Word dosyasında da belirttiğim gibi sizin DOLAN veya BOŞALAN sayfalarının başına KKY eklemenize gerek yok. 17 nolu mesajdaki dosyaya 21 nolu mesajdaki yazdıklarımı uygulamanız yeterli.

- “ Başlanılan işi yarım bırakmak ne kadar doğru, bir beklenti varsa bilmemde yarar var.”

Burası gönüllülük esasına göre çalışan bir site. Sizden hiçbir beklentim yok sadece elimden geldiğince yardım etmek istedim. Burada size sizin probleminizi çözeceğim diye bir söz verdiğimi de hatırlamıyorum. Dediğim gibi excel bilgim dahilinde elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım. Elimden gelen de bu.

-“Site yöneticisi Levent beyle özelden iletişimim var, yardım talep etmem doğru olur mu bilmem. “

Yukarıda da belirttiğim gibi burası gönüllülük esasına göre çalışan bir site. İstediğiniz kişiden yardım isteyebilirsiniz. Burada excel konusunda benden çok bilgili insanlar var.

Saygı ve selam ile …