Formumuza Yeni Bir Bölüm Açılması

X

xxrt

Misafir
Sayın Admin,Yeni formumuzda imkanlarımız varsa Bilgi Bankası veya benzeri Bir kısım açsak fena olmaz diyorum.VBA ile ilgili ders makale gibi konuları aktarabilir,soruların cevapları ile birlikte gündeme gelen ve kullanılmayan VBA konularını işliyebiliriz..

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Sn xxrt

Bu girişiminizi destekliyorum. Excel,VBA ve diğer Office programları başta olmak üzere tüm bilgisayar yazılım ve donanımı üzerine bilgi ve eğitim amaçlı notları bir arada toplayan bir başlık açılabilir. Zaten bir çok arkadaşımız mevcut başlıklar altında çeşitli konularda faydalı bilgiler veriyor. Bunların bir araya toplanmasının çok faydalı olacağını düşünüyorum. Buna karşın daha önce Sn Hüseyin tarafından aşağıdaki linkte belirtildiği gibi bir girişim başlatılmış fakat gönüllü kimse bulunamadığından sonuç olumsuz olmuş.
Fakat böyle bir girişim tekrar başlatılırsa birçok üyemizin katkıda bulunacağından hiç şüphem yok.

http://www.excel.web.tr/viewtopic.php?t=697[/b]

X

xxrt

Misafir
Sn Hüseyin tarafından aşağıdaki linkte belirtildiği gibi bir girişim başlatılmış fakat gönüllü kimse bulunamadığından sonuç olumsuz olmuş.
Merhaba,
Sayın leventm verdiğiniz linki be daha önce görmemiştim.Sanırım ozamanlar forumda değildim.Fakat Ben yukarıdaki mesajımda bir şeyi yazmayı unutmuşum.Açılmasını önerdiğim Kısıma Gönüllü olarak kimse üstlenmek belki istemiyecektir,ben şu şekilde düşünmüştüm.Diyelimki ben fonksiyonlarla ilgili bir konuyu çok iyi biliyorum.Mesela;Hücre Biçimlendirme.Bu konu üzerine kendisi yani bilgisi bu konuda olan üye O Kısımda Bir Başlık Açacak.Hücre Biçimlendirme Bilgileri..Daha sonra Bilgilerini özenle yazacak.Daha Sonrada Başka bir arkadaşımız ondan kalan eksik veya yazılması uygun ekbilgileri hatta hatalı bilgileri ilave/Düzeltme yapacak.Mesela ben VBA Ã?ğrenmekDiye Bir Başlığı MAKRO DERSANESİ Kısmında(Yazıyı Yazarken Kısım Açılmış Teşekkürler ADMİN)Konusunu açtım.Bir başkasıda buna ek yapabilir veya Yeni bir konuyu başlatabilir..Konu harici sorular olmıyacak.Sadece Bilgiler yazılacak.
(Not:O Kısıma yazdığımda Kilitlemişim.Ama açılacak..)

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Merhaba,
Makro Dersanesi adında bir başlık açtım.
Buraya şuan sadece MOD ve Admin yazma yetkisi var.
Bu bölümü sadece bilgi sunumu olarak düşündüğümüz için soru cevap olsun istemiyorum.
Eğer bu bölümde düzenli yazı yazmak istiyorsanız lütfen bana bir özel mesaj ile bildirin. Bu isteği belirten üyelerin bu başlığa mesaj gönderme izinlerini açacağım.

Hayırlısı olsun.