DİKKAT Forum Güncellendi

y.selim

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2010 Türkçe
ÖmerBey 'in fikri mantıklı, "sorunuzu anlamadım" tepkisinin eklenebilmesi iyi olur.

Son düzenleme:

ÖmerBey

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2007 Türkçe
Eyvallah @Hüseyin Bey olabiliyormuş, ama biraz görsellik çalışılabilir. Etrafındaki siyah halka kaldırılırsa daha hoş duracaktır.
Bu arada alakanız için teşekkürler...

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Beğen butonunun üzerine gelindiği zaman farklı tepkiler verilebiliyor. Buraya "sorunuzu anlamadım" tepkisi eklenebilir mi?
ekledim ama ne kadar faydalı olur emin olamadım.

kullanırız dersek görseli biraz daha kaliteli olacak şekilde değiştiririm

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Forumda az önce bir soru gördüm de bunun üzerine bir an böyle bir tepki vermek geldi aklıma...
Kullanım hususunda ben de emin olamadım. Artık üyelerin tepkisine bakmak lazım.
Evet o soruyu ben de anlamadım ve hemen "Soruyu Anlamadım" tepkisi verdim. Sanırım faydalı olacak.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Ana sayfada soruda eklenmiş dosya yada sorudaki ek dosya sayısı belirtilebilir mi?
Bu konu oluyor mu hiç bakmadım ama önce ne faydası olacağını açıklarsanız ona göre mesai harcayayım.

cems

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
office 2003 tr + office 2010 tr 32bit
@Hüseyin bey ,

Herşeyden önce yeni forum ve güçlendirilmiş yeni yapısı hayırlı olsun :)

Bazı pop up' larda xenforo kelimesi başlık olarak görünmeye devam ediyor.
pop up ta forum ismi hatası.jpg

muygun

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel-2003 Türkçe
Merhaba Hüseyin Bey;
Bazı sorularda (bilhassa makro ve userform sorularında) userform oluşturulmadan cevabın doğruluğunu kontrol etme ihtimali yok.
bu tür konuların arama motorunda çoklu sayfalarda örnek dosya varlığı kullanıcı/arayıcıya detaylı inceleme için fikir verir
diye düşünüyorum.
Ama uğraştıracaksa yada siteye yük getirecekse üzerinde durmayın.
Saygılar...

baranynl

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr
Merhabalar;
Site gayet güzel olmuş. Benim önerim de bir konunun takipçi sayısını kayıt altında tutup gösterse daha sonra en çok takip edilen konu olarak bir bölüm bile olabilir konunun takipçisi artıkça daha fazla kişiye fayda sağlama durumu olabilir. Sadece fikir geliştirilebilir. İyi çalışmalar.

EmrExcel16

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Office 365 Türkçe
Hüseyin Bey,

söyleyeceğim yeni güncelleme ile gelen bir şey değil lakin , madem yeni bir güncelleme oldu bir talep de bulunmak istedim.

Bir konuya cevap yazdığımızda çok kısa bir süreliğine düzenleme etkin oluyor ( 20 dk gibi ) , bu süreyi biraz daha arttırabilir miyiz acaba en azından 2 saat olsa çok güzel olur. Verdiğim cevap da bir hata olduğunu fark ediyorum , bu yüzden yeni mesaj yazmak yerine o mesajda düzenleme yapabilelim.Bunun içinde en azından 2 saat süremiz olsun .

Teşekkür ederim.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Merhaba Hüseyin Bey;
Bazı sorularda (bilhassa makro ve userform sorularında) userform oluşturulmadan cevabın doğruluğunu kontrol etme ihtimali yok.
bu tür konuların arama motorunda çoklu sayfalarda örnek dosya varlığı kullanıcı/arayıcıya detaylı inceleme için fikir verir
diye düşünüyorum.
Ama uğraştıracaksa yada siteye yük getirecekse üzerinde durmayın.
Saygılar...
Kızmayın ama inanın yine anlamadım.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Merhabalar;
Site gayet güzel olmuş. Benim önerim de bir konunun takipçi sayısını kayıt altında tutup gösterse daha sonra en çok takip edilen konu olarak bir bölüm bile olabilir konunun takipçisi artıkça daha fazla kişiye fayda sağlama durumu olabilir. Sadece fikir geliştirilebilir. İyi çalışmalar.
Bunlar çok uç fikirler ve her bir öneri için çok araştırma ve çalışma yapmak gerekebiliyor (özellikle yazılımın orijinalinde olmayan bir şey isteniyorsa)
Bu nedenle daha genel talep gören konulara vakit ayırmanın doğru olacağını düşünüyorum.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Hüseyin Bey,

söyleyeceğim yeni güncelleme ile gelen bir şey değil lakin , madem yeni bir güncelleme oldu bir talep de bulunmak istedim.

Bir konuya cevap yazdığımızda çok kısa bir süreliğine düzenleme etkin oluyor ( 20 dk gibi ) , bu süreyi biraz daha arttırabilir miyiz acaba en azından 2 saat olsa çok güzel olur. Verdiğim cevap da bir hata olduğunu fark ediyorum , bu yüzden yeni mesaj yazmak yerine o mesajda düzenleme yapabilelim.Bunun içinde en azından 2 saat süremiz olsun .

Teşekkür ederim.
Merhaba,
15 yıllık forum tecrübeme güvenin ki;
bunun sonu yok. Sizin isteğinizle 2 saat yapsam, 2 saat yetmiyor 4 saat olsun diyen çıkacak.
Bu noktada yönetim olarak kararımın arkasında durmak istiyorum.

EmrExcel16

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Office 365 Türkçe
Merhaba,
15 yıllık forum tecrübeme güvenin ki;
bunun sonu yok. Sizin isteğinizle 2 saat yapsam, 2 saat yetmiyor 4 saat olsun diyen çıkacak.
Bu noktada yönetim olarak kararımın arkasında durmak istiyorum.
Anladim , yinede ilğiniz için teşekkür ederim.

netzone

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
🅾🅵🅵🅸🅲🅴
⎝2019 32 Bit 𝙏𝙍⎠
🆆🅸🅽🅳🅾🆆🆂
⎝10 64 Bit 𝙏𝙍⎠
Merhaba, güncellemelerin alınması kullanıcı arayüzünün iyileştirilmesiyle daha kullanışlı olduğu gibi açıkların kapatılmasıyla kullanıcı bilgilerinin güvenliğini arttırmaktadır. Her zaman güncel olmamız ümidiyle hepimize hayırlı uğurlu olsun.

Çok mühim olmamakla birlikte gördüğüm çevirisi eksik/yapılmamış yerleri görsellerde kırmızı olarak vurguladım.

İyi çalışmalar.

Ekli dosyalar

Tevfik_Kursun

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2016 Pro - Türkçe 64 Bit
Sayın Hüseyin Hocam,
Herşey için teşekkür ederim.
Saygılarımla