Forum İpucu forum önerisi

Excel Vers. ve Dili
office 2019 Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
28/12/2022
sayın forum yöneticileri,
sitenizden oldukça faydalanmaktayım. internetin bana sağladığı en güzel site. bir önerim olacak. ilgimi çeken konularda mesajı veya konuyu daha sonra ihtiyacım olduğu zaman takip edebilmek. örneğin bir yemek sitesini takip ediyorum. sevdiğim yemek tariflerini deftere ekle diye bir buton var. oraya tıkladığımda bana ait olan yemek defterine kaydediyor. bunun gibi bir şey yapılabilir mi. bazen bir konuyu inceliyorum bu daha sonra benim de işime yarar diyorum. arama butonuyla bulmak zor olabiliyor.
saygılar.... teşekkürler...

YUSUF44

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
İş : Ofis 365 - Türkçe
Ev: Ofis 365 - Türkçe
Bildiğim kadarıyla:

Bir konuya cevap yazdığınızda o konu takibinize ekleniyor ya da konunun üst kısmında (sizin mesajınızın sağ üstünde) Takip Et butonu var. O butona bastığınızda da takibinize ekleniyor. Takibinizde olan konulara, en üstte Takipler kısmından erişebilirsiniz.

Excel Vers. ve Dili
office 2019 Türkçe
28/12/2022
üstad merhaba. sorunun çözümü olarak cevap yazmayı düşündüm. ama çok eski konu aramalarımı kaydetmek istediğimde forum anasayfasına geleceği için bilgi kirliliği olacağını düşünüyorum. takipler de sadece mesaj yazdığınız konuları kapsıyor.

YUSUF44

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
İş : Ofis 365 - Türkçe
Ev: Ofis 365 - Türkçe
Mesaj yazmasanız da sayfadaki ilk mesajın hemen sağ üst kısmında bulunan Takip et butonu vasıtasıyla takibe alabilirsiniz.

Excel Vers. ve Dili
office 2019 Türkçe
28/12/2022
tamam üstadım gördüm. teşekkür ederim.