Foruma Tekrar Merhaba!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Excel Vers. ve Dili
excel 2003
arkadaşlar bir sorunum var işle ilgi bir ana listem var tablodan oluşan bu ana listeme bağlantılı dört alt listem var ana listeme kişi ve bilgi eklediğim zaman

s.no adı-soyadı işin nevi adres tarih
1 ahmet okumuş büfeci 1. sok.no:2 levent 01.02.1973
2 avni aker bakal 5. sok no:1 taksim 12.12.2003
3 ali samiyen kasap 3. sok.no:3 mecidiyeköy 01.09.1905
4 leven kırca tiyatrocu 6. sok. no:34 üsküdar 29.03.2009

bu tür bir tablo listesi ayrıca bu dört semtinde ayrı ayrı listesi var ben ana listeme kişi ve bilgi eklediğim zaman otamatik olarak hangi semt ise o semte ki listeye de eklenmesini istiyorum ayrıca ana listede sildiğim kişileride olursa bağlı olduğu semt te de silinsin bunu yapabilirimiyim?

Excel Vers. ve Dili
excel 2003
Ben çalıştığım kurumda excelde bir tablo yaptım. Bu tabloya devamlı isim eklemem gerekiyor ve belli tarihiteki isimlerin 7 gün veya 15 gün sonrasını başka bir sutunda görmek istiyorum. yani tarihi gelenleri görmek istiyorum. Nasıl bir formül yaparım yardımcı olurmusunuz lütfen.

Ömer

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr
Ofis 2016 Tr
Merhaba,

Dosyanız ilk mesaja eklenmiştir.

İyi çalışmalar..

.

Excel Vers. ve Dili
TÜRKÇE
salihce@hotmail.com
arkadaşlar lütven yardım edin bi dosya vardı sanırım bunu kodlama istedim sonra excelde silindi mi tam olarak bilemiyorum bana yardıncı olun anlayan arkadaş varsa mod bölümüden girdim dosyaya

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
Excell
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
02.10.2023
Hayırlı olsun eğer yapabileceğimiz bir şey var ise yapalım.

ismailmustafa

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2010
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
28-04-2028
Geçmiş olsun. Yüce Allah bundan böyle sıkıntısız ve güzel günlerde çalışmak nasip eder inşaallah. Hayırlı olsun.
Ben siteye üye olalı çok oldu fakat pek faydalanamıyorum.
benim sorunum sıkıntı çektiğim konularla ilgili mesajve tabloları gönderemiyorum.teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
Türkçe
Hüseyin Bey Bence Forumun DBsi alıp MyBB Scriptleri Kullanırsanız Daha İyi Olur Çünkü Daha Uzman Bir Script Olduğu İçin Hemde Sitede Üyeler İçin Daha Kolay Bir Sistem Olacağını DÜşünüyorum Tabi ki karar sizin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...