Foto VCD oluşturmak

Excel Vers. ve Dili
365 Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
28.10.2019
Merhaba;

Bilgisayar ortamında JPG resim dosyalarını VCD formatında CD ye aktarmak istiyorum. Konu hakkında tecrübesi olan arkadaşların yardım ve önerilerini bekliyorum.

Teşekkürler... :D

zafer

Super Moderator
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
OFFICE 2003 TÜRKÇE
OFFICE 2010 TÜRKÇE
Merhaba

Cd yazma programları bu işi yapıyor zannediyorum

Ben foto albümü için WinonCD 6 programını kullanıyorum.Resimlerimi VCD de seyredebiliyorum.

Dikkat edeceğiniz husus resim boylarının aynı olması.

Saygılarımla

photo2vcd studio diye bir program var onu kullan bence harika....yada memorial tv diye bir program var harika bir şey tavsiye ederim ikiside güzel ve kullanımıda basit bir program takıldığın yer olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Ali

Uzman
Excel Vers. ve Dili
İş:Excel 2016-Türkçe
Bolulu demişki
....yada memorial tv diye bir program var
Belki dalgınlığına geldi Memories On TV olacaktı.Bolulu'nun dediği gibi gerçekten çok iyi bir program tavsiye ederim. Çeşitli pluginleri ile görsel efektleri çok güzel.

Excel Vers. ve Dili
office 2003
TÜRKÇE
benim favorim memories on tv ve photo2vcd arkadaşlar. her ikisi de mükemmel ve basit..

arkadaşlar bence bu işi yapan en iyi yazma programı nero.
evet evet bildiğimiz nero programı

iyi akşamlar.

mumugul isimli arkadaşa en iyi WinDVD Creator 2 yi tavsiye ederim ayrıca resimler arasına efekt eklemek altına müzik koymak ve resim geçişlerinin zamanını ayarlamak gibi bir lüksü var

KuTuKa

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office LTSC Pr. Pl 2021 - 64 bit Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
19-03-2029
roxio programına bakın bu kısa ismi uzun isim esay media creator 7
yaptığı işler
resimlerinizi düzenleyebilirsiniz
tebrik kartları düzenler mail olarak gönderebilir yada postahaneden gönderebilirsiniz.
takvim yapabilirsiniz.
fotoraflarınızı vcd ye dvd ye dönüştürebilirsiniz.
bunlara ses ve görüntü efektleri ekleyebilirsiniz.
görüntülerinizi dvd veya vcd ye çevirebilir üzerlerine yazılar yazabilir ve hatta istediğiniz yerleri kırparak kısa metrajlı bir film bile yapabilirsiniz.

6 aydan beri kullanıyorum programda yok yok gibi mutlaka elde bulunması gereken bir program
şiddetle tavsiye edilir.

Mevie Maker programından yapıyorum ben... resimlerin önüne, üstüne arkasına jenerik yazısı ekleyebiliyorsun. Fotoları geçişler kullanarak değiştirebiliyorsun ayrıca müzik ekliyorsun. Harikaa...

selamlar,

bir öneri de benden.

nero 7 de bir sürü özellikvar ve içinde de resimleri slayt yapmak için bir özellik konulmuş, çok güzel efektleri felan var.

tavsiye ederim.