Giriş sayfası hakkında

• Konbuyu başlatan TRABLUS
  • Başlangıç tarihi
T

TRABLUS

Misafir
Hazır bazı arkadaşları böyle ateşli yakalamışken bende bir istekte bulunayım dedim..:mrgreen:
Þu sitemizin giriş sayfası çok sade gözüküyor. İlk kez giren bir insana gerek renk seçimi, gerek mevcut yazıların konumu hiç güven vermiyor. Bu site sıradan bir site dedirtiyor.
Bence olması gereken; sayfamız güvenlik açısından aynen kalacak ama giriş renkleri değişmeli ( gri ve yeşil kalkmalı ), ayrıca oraya ne bileyim güzel bir iki tane flash animasyon konmalı..vb....
Ne dersin ateşli arkadaşım, yapılabilir değil mi? Yoksa biraz daha mı ateş lazım?

Necdet

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Türkçe
Bence iyi fikir, Exceli anımsatacak tablolar grafikler vs konabilir.

Necdet

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Türkçe
Gaza gelmem Sayın ALPEN,
Hem ben excelde iyi değilim ki :D

ama çalışınca olur, neden olmasın, ben artık makro öğreneceğim :D

htsumer

Altın Üye
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel-2003
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
16.08.2026
T

TRABLUS

Misafir
Bazen işyerimde dosyaların yerlerin masanın şeklini değiştiriyorum.Kendimi sanki yeni bir işyerindeymiş gibi hissediyorum..
Bizim mekanımızda burası olduğuna göre sitemizin girişinde değişiklik yapmak güzel olmaz mı? :mrgreen:
Ayrıca ilk izlenim çok önemlidir, ilk kez sitemize gelen birisi girişte ki sade yapıdan ziyade şöyle kımıl kımıl ve jan janlı excel flashlarını görse fena mı olur?
Bizimde, afili excel sitemiz olsa kötü mü yani?
O değil korkarım, karar verip yapana kadar ateşi düşecek. Bekle ki bahtın açılsın, ateşi çıksın, karar versin, uygulasın.... :hiho: