Google da 1 Numarayız !!!!

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Merhaba,
01/06/2004 tarihinde açılan sitemiz sizlerin ilgisi ve desteğiyle kısa sürede çok büyük aşamalar kaydetmiştir.

Googleda EXCEL kelimesi ile Türkçe sayfalar tarandığında sitemiz artık birinci sırada çıkmaktadır.

Emeği geçenlere ve katkıda bulunanlara çok teşekkürler.

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
İlk 2-3 ayda zirveyi gördük.
Çok yakında kalıcı olacağımıza da inanıyorum.

:wink:

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Google da Türkiye bölümündeki birincilikten sonra şimdi de dünya çapında birincilik!!!
Excel Forum kelimelerine göre tüm Google'da (Sadece Türkçe Sayfalar değil) yapılan aramada 4,120,000 adres içinde bizim Forum birinci çıkıyor.
:bravo: :arkadas: :icelim: :dua:

A

aferits

Misafir
Bende sitenizi google den bulmuş ve hemen üye olmuştum. Gerçekten insanın aradığı şeyi en kısa sürede bulması çok güzel. Siteyi oluşturanlara ve katkıda bulunanlara çok teşekkür ederim. Lütfen sitenin kural ve prensiplerine hassasiyet gösterelim zira internette kaliteli site o kadar azki herkese selam......... :hey:

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Bir güzellikte Access bölümünden.

Google da Access Forum yazdığınızda Türkçe sayflarda aradığınızda Forumumuz birinci çıkıyor çıkıyor.

Kısa sürede forumun Access bölümünü çok güzel bilgilerle donatan Sayın jale ye teşekkür ve tebrikler. :bravo: :bravo:

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 SP1 Ingilizce
Siz forumda dosya ekleme özelliğini yaptığınız için herşey çok kolay oldu. Ben sadece elimdekileri foruma gönderiyorum.

Ayrıca böyle şeyleri açıkca yazmayın Hüseyin Bey , alışkın değilim ,sonra şımarırım. :oops:

Tebrikler..... Yalnız şu hatırlatmada da bulunmak istiyorum..... Arama motorlarında üst sıralarda bulunmanın bir kriteride kendi web sayfanızdaki anahtar kelimeleri periyodik olarak girmektir. Yani siz web sayfanızda bulunan anahtar kelimeleri ne kadar çok ve sık girerseniz web sayfanız zirvede görünecektir.. Hatta ticari olarak özellikle bu işi yapan firmalar vardır.... Her gün içeriği hiç bir işe yaramayan Web sayfalarını söz konusu yöntemlerle arama motoruna kaydederseniz oda ilk sıralarda çıkacaktır. Eğer anahtar kelimeleri kısa aralıklarla güncellemeseniz (tekrar girmez seniz) arama motoru sizi en arka sıralarda gösterecektir... Hatta liste limiti bitmişse sillip yenilerine yer açacaktır.... Ben polayı bu şekilde biliyorum. Eğer yanlışım varsa lütfen düzeltiniz.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
yakup7904' Alıntı:
Yani bu durumda başarı kriterleri ne olmalıdır...
Cevabını siz biliyor gibisiniz.

3 ayda 700 üye, 1500 mesaj, sayısız çözülmüş soruyuda bir kefeye koyarsanız fena görünmüyor.

Hayır hocam gerçekten bilmiyorum.... Yani benim bilgiğimin dışında kriter varsa lütfen öğrenmek istiyorum...

Mesela designerler gelip diyorlar ki bizim tasarladığımız web sitesi arama motorlarında hemen bulunur... Ben bu vatandaştan şunu anlıyorum.." Senin web sitenin içeriği faaliyeti değilde tamamen benim hünerim etkili olacaktır". Yoksa designer neden bu kadar iddialı konuşsun ki....

T

TRABLUS

Misafir
kim nederse desin ben sitenin yeni üyelerinden birisiyim.Gerçekten başarılı bir site olmuş katkısı olan herkese teşekkür ederim.Çizginizi bozmadan devam edin başarılar. :dua:

Sayın yakup7904 beye katılıyorum.
Bence bir forumda önemli olan üye sayısından ziyade forumun kalitesi ve sık sık güncellenmesi,yani üyeler her zaman aradığı cevapları bulabiliyorlar mı.
Yoksa çok fazla sayıda üyesi olup ta yaklaşık 2 aydır hiç hareket görmeyen forumları da gördük.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Arkadaşlar,
konuları karıştırmayalım.
Bir durum tespiti yapılmış ve sizlerle paylaşılmıştır.
Google da birinciyiz diye Türkiyenin en iyi forumu biziz diye iddia etmedik.
Þu kriterler doğrultusunda Google sıralamda birinciyiz dedik.
Bu net bir ifadedir. Herhangi bir yorum yoktur.
Yeri gelmişken de foruma katkısı olan üyelere teşekkür ettik.
Burada sizleri rahatsız eden nedir?
Yok forumun kalitesi nasıl olmalı, yok üye sayısına göre mi bir forum başarılıdır.