Google da 1 Numarayız !!!!

Burada sizleri rahatsız eden nedir?
Beni rahatsız eden hiç bir şey yok , ancak benim mesajım sizi rahatsız etmiş olmalı ki hemen hırçınlaşıverdiniz.

Böyle önemli bir işe kalkıştığınıza göre bunun size sadece iltifat getirmiyeceğini biliyor olmalısınız , yoksa sizin doğru söze ve eleştiriye tahammülünüz yok mu?

Kod:
En kolay şey insanın kendisini aldatmasıdır, çünkü bir insan genellikle 
arzu ettiği şeyin gerçek olduğuna inanır.
(DEMOSTHENES)

Haluk

𐱅𐰇𐰼𐰚
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
Aklıma Nilüfer'in bir şarkısı geldi....

"Yine, yeni, yeniden......"

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
tansel' Alıntı:
Böyle önemli bir işe kalkıştığınıza göre bunun size sadece iltifat getirmiyeceğini biliyor olmalısınız , yoksa sizin doğru söze ve eleştiriye tahammülünüz yok mu?
İltifat beklemek mi, asla.
Bir önceki mesajımda da söylemiştim; Bir gerçek var: "Googleda EXCEL kelimesi ile Türkçe Sayfalarda aramada birinci çıkıyoruz."

Bunun nesine iltifat bekleyeyim. Sadece durumdan duyduğumuz memnuniyeti paylaştık.
tansel' Alıntı:
yoksa sizin doğru söze ve eleştiriye tahammülünüz yok mu?
Bu mesajın nesini eleştirdiğinizi belirtseniz belki tahammül ederim. Benim tahammül edemediğim, ortada eleştirilecek bir şey yokken bu mesajların yazılması.

Ben eğer;
"Sayın üyeler: Artık Googleda birinci sırada çıkıyoruz. Buda bizim en kaliteli forum olduğumuzu göstermiyormu?." deseydim. Bu tartışılabilir, eleştirilebilir veya reddedilebilirdi. Ama demedim, dememde. Kalite göreceli bir kavramdır. Algıya göre değişir.

Ortada bir yanlış anlama var diye düşünerek konuyu kapatmak istiyorum. (Teknik olarak değil, yani başlığı kilitlemiyorum. Sadece muhabbeti kapatmak istiyorum.)

Ortada bir yanlış anlama var diye düşünerek konuyu kapatmak istiyorum. (Teknik olarak değil, yani başlığı kilitlemiyorum. Sadece muhabbeti kapatmak istiyorum.)
Zaten benim amacımda konuyu uzatmak değil,sadece fikrimi beyan ettim,isteyen katılır ve ya katılmaz.
Benim diyaloğum burada Hüseyin bey ile idi,karşılıklı olarak kendi doğrularımızı beyan etmekten başka bir şey değil.
Ama anlıyamadığım muhatap almadığım kişiler neden konuya maydanoz oluyorlar...

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
tansel' Alıntı:
....sadece fikrimi beyan ettim...

.....anlıyamadığım muhatap almadığım kişiler neden konuya maydanoz oluyorlar...
Sayın tansel,
Fikir beyan etme hakkı tüm üyelerimiz için geçerlidir.

google dediğiniz yer çöplük, ordan birinci olmanın neresi güzel ya, aradığım siteye girene kadar en az 10 adult siteye girmek zorunda kalıyorum. 10 sayfa/120 kayıt bulundu diyor, sıkılmadan hepsine bakıyorum yinede adam gibi birşey bulamıyorum :eek: . google dolaşan tilkilerin kuyrukları birbirine bile değmiyor. sahtekarlık diz boyu.