..::.. Harcama ( Kredi Kartı, Tek Çekim, Nakit, Peşin, Taksit) Takip, Nakit Akışı ..::..

Ömer BARAN

Uzman
Excel Vers. ve Dili
Office 2013 ( 32 bit ) TÜRKÇE
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
(18.03.2020) - Uzman olduğu için tarih geçersiz oldu.
Sayın: Ömer bey
ellerinize sağlık güzel olmuş. Bende acizane olarak da ödemeleri bitenleri bir data sayfasında toplanması sağlanması nasıl olur?
Merhabalar.
Belgede üst taraftaki AYLIK kısmında geriye doğru AY ve YIL, ya da YILLIK kısmında geriye doğru YIL seçtikten sonra, aynı alanda ÖDEMELER seçeneğini seçerseniz, istediğiniz toplamları AY/YIL bazında görebilirsiniz.
Yani; harcama bilgileri sayfaya eklenirken içinde bulunulan AY içerisinde tarih yazılabilirken, üst taraftaki alanda geriye doğru AY/YIL seçimi mümkündür.
İlginiz için teşekkürler, umarım birilerinin işine yarar.

Belge tamamen excel'in yerleşik işlevleriyle çalışmaktadır. Biraz daha bekleyip şifresiz halini sayfaya yükleyeceğim.
Şimdilik hata/eleştiri/öneri bekliyorum.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 Türkçe
Evet Demek istediğiniz anladımda ayrı bir sayfa da toplansa olmaz mı? Gerekli olanları oraya bakarak kontrol edilebilir diye düşündüm.

Excel Vers. ve Dili
2019 türkçe
27-01-2022
Öncelikle böyle bir çalışmayı bizler için hazırlayıp sunduğunuz için teşekkür ederim ödeme şekli kısmına kredi sekmesi ve kredi kartları için başka alternatifler(yani bonus finans vb. gibi) de eklenmesi herkese hitap edebilmesi için bence daha uygun olacaktır. Birde tutar kısmına ben küsürat girmeyi başaramadım ve ödemeyi nakit yapıp taksitli nakit seçince taksit sayısı 25 ile sınırlandırılmış o da konut kredisi için 60 ay yapılırsa uygun olur...

Son düzenleme:

Ömer BARAN

Uzman
Excel Vers. ve Dili
Öncelikle böyle bir çalışmayı bizler için hazırlayıp sunduğunuz için teşekkür ederim ödeme şekli kısmına kredi sekmesi ve kredi kartları için başka alternatifler(yani bonus finans vb. gibi) de eklenmesi herkese hitap edebilmesi için bence daha uygun olacaktır. Birde tutar kısmına ben küsürat girmeyi başaramadım ve ödemeyi nakit yapıp taksitli nakit seçince taksit sayısı 25 ile sınırlandırılmış o da konut kredisi için 60 ay yapılırsa uygun olur...

Kart türlerine ilişkin seçim olayını zaten belgeye dahil edeceğim,
kuruş hanesinin yazılamaması olayıyla ilgili düzeltmeyi yaparak konu açılış mesajı ekindeki belgeyi yeniledim.

Konu açılış mesajındaki dosya #1

Son düzenleme:

Ömer BARAN

Uzman
Excel Vers. ve Dili
Diğer banka kartlarının seçilebilir olduğu hale getirip önümüzdeki hafta son halini konu açılış mesajındaki belgeyi yenilerim sanırım.

Konuya ilgi gösterip, eleştiri/öneride bulunan forum üyelerine teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
2019 türkçe
27-01-2022
Diğer banka kartlarının seçilebilir olduğu hale getirip önümüzdeki hafta son halini konu açılış mesajındaki belgeyi yenilerim sanırım.

Konuya ilgi gösterip, eleştiri/öneride bulunan forum üyelerine teşekkürler.
Diğer arkadaşları bilmem ama açıkçası ben kullanmak için bu güncellemeyi yapmanızı bekliyorum, gerçekten çok beğendim uygulamayı tekrar sağolun.

Excel Vers. ve Dili
2019 türkçe
27-01-2022
Ömer baran üstadım önümüzdeki hafta dosyanın son halini paylaşırım demiştiniz sabırsızlıkla bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim...

Excel Vers. ve Dili
EXCEL 2013
17/11/2021
Ömer Bey Harcamalar takip programinin son halını siteye yükleyecekmısınız. Teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
OFFİCE 2007 TÜRKÇE
26-06-2020
Merhaba güzel çalışma olmuş elinize sağlık..
Yapılan harcamaları da bir form üzerinden giriş yaptırmak güzel olurdu.

Ellerinize Sağlık güzel olmuş
Sayfa korumasının şifresi ???
Sayfanın koruma şifresi olmadığını gördüm. Korumayı kaldır tıklayınca açılıyor :)

Excel Vers. ve Dili
EXCEL 2013
17/11/2021
İyi Akşamlar Ömer Bey.
Eğer mümkünse harcamalar takip programina yeni kredi karti ekleme menüsünü yapamazmiydın. teşekkürler.

hakkib

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
TURKCE
05-06-2025
Ömer Bey,

Güncellemeyi ne zaman paylaşacaksınız acaba?

Excel Vers. ve Dili
EXCEL 2013
17/11/2021
İyi akşamlar Ömer Bey.
Harcamalar takip programına yeni kart ekleme menusunu yapamazmıydınız. Lütfen yardımlarınızi bekliyoruz. Teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
EXCEL 2013
17/11/2021
Harcamalar Takip

İyi Akşamlar
Harcamalar takip programinda kredi kartı ekleme veya değiştirme nasıl yapacağız. Lutfen yardım. Teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
EXCEL 2013
17/11/2021
Harcamalar Takip

Merhaba Ömer Bey
Harcamalar takip programın da kredi karti bölümünde kredi kartini değiştirmek istersek nasıl yapabiliriz. Yardimci olursanız sevinirim.

Excel Vers. ve Dili
EXCEL 2013
17/11/2021
Hesap Takip

Programda kartlarda ödenen kalan bölüm yapılamaz mı Teşekkürler.

Ekli dosyalar