hazır butonların userformda kullanılması

Excel Vers. ve Dili
2003
sn dostlar forumda çok aradım ama bulamadım ve danışmak istedim.hazır olarak bulduğumuz buton türlerini user formda kullanmanın yolu varmı fikir verir yada yardımcı olurmusunuz lütfen saygılarımla

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Sanıyorum resim olarak kasdediyorsunuz zira buton tek çeşittir. Bu resimleri butona properties penceresindeki picture özelliği ile yükleyerek görünümü değişmiş gibi gösterebilirsiniz.

sayın leventm

bende dün akşam buton denemeleri yapıyordum belki arkadaşların işine yarar diye ekliyorum bunlara bakarak kendi yaratcılıklarını kullanarak daha farklı şeyler ortaya çıkarabilirler gerçi userformda kullanılabilirmi bilmiyorum hiç denemedim
saygılarımla

Excel Vers. ve Dili
2003
sn dostlarım bazı user formlarda küçük icon vb eklenmiş buton yada düğme çeşitleri görüyorum.mesela iletişim diye bir buton koymuş arkadaşım ve üzerine bir işaret yerleştirmiş ama tek parça görünüyor kasdettiğim buydu yani nasıl yapılıyor yada oluşturuluyor bunu öğrenmek istedim.command buton tek olduğunu biliyorum acaba bunda oynamamı yapıulıyor diye merak etmiştim teşekkürler ilginize

Excel Vers. ve Dili
excel 2002 türkçe
hımm..

bunu VB de yapmak kolay bir işlem bir iki program "active skin 4.3" bunu control olark userforma eklemek ve bir kaç ta kod eklemek bunu yapmamızı saglıyor ama ben bunu excelde yani vba da yapmayı denemiştim olmamıştı, olmuştu ama excelin kendi controllerini değiştirmişti yani görünümünü.

Excel Vers. ve Dili
2003
teşekkürlet