her defasında farklı bir workbook açılıyor

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office 2003 - İngilizce
merhabalar ustalar,

b.xls isimli excel dosyama userform koyarak bunu module içerisinde Auto_Open ile otomatik açılır hale getirdim. Ancak b.xls'yi her tıkladığımda book 4 adı altında açılıyor. sebebi ne olabilir acaba?

Şimdiden teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
sayın efeboral

benim istediğim tüm işlemler a.xls ve onun sheetleri üzerinde yapılsın.
ama neden sürekli book4 adı altında açıyor onu merak ediyorum.

yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Excel Vers. ve Dili
Office2007 İngilizce
Hakan bey dosyanızdaki formları başka bir kitapta yeniden uyarladım.Bağışlayın beni ama ben formun tam olarak ne yapmak istediğini anlamadım eğer yapmak istediğinizi biraz açıklarsanız sanıyorum daha fazla yardımcı olunabilir.

Excel Vers. ve Dili
efeboral' Alıntı:
Hakan bey dosyanızdaki formları başka bir kitapta yeniden uyarladım.Bağışlayın beni ama ben formun tam olarak ne yapmak istediğini anlamadım eğer yapmak istediğinizi biraz açıklarsanız sanıyorum daha fazla yardımcı olunabilir.
sayın efeboral

yeni öğrendiğimden ötürü formlarda rastgele veriler kullandım. Amacım kodları yazarak öğrenebilmek. Sorunum ise dosyamın adı a.xls ancak problemim açıldığında makroları etkinleştirme sayfasında disable deseniz dahi a.xls ve onun sayfaları değil de book4 açılıyor. bu her halükarda devam ediyor. Sebep ne olabilir?

Excel Vers. ve Dili
Office2007 İngilizce
Ekteki dosyayı denedinizmi? aynı sorun devam ediyormu?

Excel Vers. ve Dili
Office2007 İngilizce
hakandurakoglu' Alıntı:
efeboral' Alıntı:
sorun çözülmüş teşekkürler. Nasıl yaptınız öğrenebilir miyim?
Formları yeni bir kitapta tekrar uyarladım.Ama sorunun kaynağı neydi bende anlamadım desem yalan olmucak.Ama bende problem yaratmadı yani sizin dosyanız.

Excel Vers. ve Dili
efeboral' Alıntı:
hakandurakoglu' Alıntı:
efeboral' Alıntı:
sorun çözülmüş teşekkürler. Nasıl yaptınız öğrenebilir miyim?
Formları yeni bir kitapta tekrar uyarladım.Ama sorunun kaynağı neydi bende anlamadım desem yalan olmucak.Ama bende problem yaratmadı yani sizin dosyanız.
Geç cevap verdiğim için kusura bakmayın. İlginiz için çok teşekkürler. Sanırım yanlışlıkla yaratmış olduğum Module'ü book 4 ile ilişkilendirmiştim. Ben de başka bir worksheet üzerinde yeniden yazınca oldu. iyi geceler tekrar görüşmek üzere