Herkese Teşekkürler

Merhaba... excelde makroyu bu site (yani sizler) sayesinde öğrenicem inşallah (sabah oldu ve hala ben uyumadım başlıkları okuyorum :) )

Teşekkür etmek istiyorum çünkü insanlar burda birbirlerine yardım ediyolar... bildiklerini paylaşıyolar... bu çok güzel bişey...

insanların teşekkür ederken yardım aldığı insanlara karşı içinde oluşturdukları muhabbet duygusunu biliyorum...

inşallah birgün ben de bu sitede yardımımın dokunduğu birinden teşekkür alırım :) bunun verdiği mutluluğu yaşamak... güzeldir heralde :)

herkese çok çok teşekür ederim...

sayin mavilaci ile aynı duyguları paylasıyorum. bende alemin en iyi sitesi tüm excelcilere teşekkürlerimi en içten dileklerimle sunarım

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Forumun faydalı olduğunu görmek çok güzel.

Teşekürler

neo

:hey: Merhabalar

Sayın Hüseyin bey Güzel Kelimesi Bu Duyguyu ifade etmekte bence kifayetsiz kalır Bu siteyi ve bu siteyi kuranları tarif etmek kanatimce mümkün değil bu Allah tarafından onlara verilen bir mücize bu siteyi okadar çok seviyorum ki bu sitenin kurucularınıda tanımıyorum ama muhteşem bir muhabet besliyorum sizleri çok seviyorum yaptıklarınızı bu gün okuduğum okul bile veremiyor bunu nasıl anlatayım sizleri ve siteyi çok seviyorum beni bu kadar geliştirebileceğini hiç düşünmemiştim

Sevgi Ve Saygılarımı Sunarım

Necdet

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Türkçe
Sayın mavilaci,

sizinle aynı duyguları paylaşıyorum, bu siteye üye olurken makro öğrenmekti benim amacım, henüz bunu beceremedim, çünkü fırsatım olmadı. bende kendi çapımda yararlı olmaya çalıştım, çalışmaya da devam ediyorum. inanın yardımcı olduğunuz kişinin size teşekkür etmesi gibi güzel bir duygu yok.

Herkese iyi bayramlar.
Sağlıcakla kalınız.

keşke zamanımın tümünü bu sitede geçirebilsem.tek kelime ile nefis bir site emeği gecenlere ne kadar teşekkür etsek azdır

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Başarı ekip işidir.
Bizler bir fikir ortaya attık ve bu forumu kurduk.
Bizim gibi onlarca, yüzlerce forum kuruluyor her gün internette.
Ancak hepsi başalı olamıyor.

Bu forum bu sevilere geldiyse bunda bizlerin olduğu kadar sizlerin de katkısı var.

-Forumu amacına uygun kullanarak;
-Soru sorarak;
-Yanıt vererek;
-Emek harcayarak;
-Zaman ayırarak;
-Muhabbetinizi ve dostluğunuzu paylaşarak;
Forumun gelişmesine katkıda bulunduğunuz için ben de tüm üyelere tek tek teşekkür ederim.

htsumer

Altın Üye
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel-2003
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
16.08.2026
Hüseyin' Alıntı:
Başarı ekip işidir.
Bizler bir fikir ortaya attık ve bu forumu kurduk.
Bizim gibi onlarca, yüzlerce forum kuruluyor her gün internette.
Ancak hepsi başalı olamıyor.

Bu forum bu sevilere geldiyse bunda bizlerin olduğu kadar sizlerin de katkısı var.

-Forumu amacına uygun kullanarak;
-Soru sorarak;
-Yanıt vererek;
-Emek harcayarak;
-Zaman ayırarak;
-Muhabbetinizi ve dostluğunuzu paylaşarak;
Forumun gelişmesine katkıda bulunduğunuz için ben de tüm üyelere tek tek teşekkür ederim.
Katılıyorum.Ve ekliyorum..

Hergün masama oturduğumda bu sitenin linkini tıklamak bir alışkanlık oldu.Hatta başka bir sayfayı açtığımda exceldeki makroyu açtığımda offf yanlışş açtım diyerek kapattığım makro editörünü bu sayfa için yapmıyorum.Çünkü beni buraya bağlayan bir tek neden var.Makro değil..

Gün gelecek bu yazdıklarım en son sayfalarda yer alacak.Hiç umrum değil.Ben bu an'ı yaşıyorum.Sizlerle...
Ve bir şeydaha yazayım.
Yaşadığım çok şeyden pişmanlıklarım oldu.Ama onları tekrar yaşatmadım.Hatalarımı herzaman kabul ettim.Ã?ğrenmeyi hiç eksiklik olarak görmedim..İçimden gelen bir his ile;

mehmett

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
Daha altı ay önce böyle bir siteden haberim bile yokken şimdi vazgeçilmezim oldu. Sabah bilgisayarımı açtığımda ilk excel.web.tr'ye bakıyorum, akşam da kapatmadan önce en son buraya bakıyorum.

Çağımız bilgi çağı, bilgisi olan kazanacak. Sadece Kişi'ler açısından değil Ülkeler açısından da "bilgi" stratejik oldu. Eski çağlarda asker, top tüfek sayısı çok olan ülkeler diğer ülkelere hükmederdi. Sonra sanayi toplumları çıktı ortaya, ve sanayisi gelişen ülkeler hakim oldu dünyaya. Günümüzde ise en büyük silah "bilgi". Bilgiyi eline geçiren, oturduğu yerden dünyaya hükmedebiliyor. Bizler bunun bilincindeyiz. Bu forumun ana felsefesi; "Bilgi paylaştıkça çoğalır." Üyelerin hepsi bu konuda hemfikirler. Bu bir çok üyenin imzasında da belirtilmiş.

Hepimiz çalıştığımız yerlerde bilgimizle bir çok yeniliklere öncülük ettik. Günlerce süren keşif, hakediş, hesaplama işleri artık bir kaç dakikada yapılıyor. Ben bunun gibi yeniliklere çok şahit oldum. Ülkemiz gelişmekte olan ükelerden sayılıyor. Bilgi paylaştıkça çoğalır diyen üyelerimiz çoğaldıkça, Türkiye'miz gelişmiş ülkelere yaklaşacaktır. Gün gelecek en gelişmiş ülkelerden biri olacaktır. Bilgimizi esirgemeyelim, paylaşalım.

Bu ortamı bizlere sağlayan, bilgimizi bilmeyenlerle paylaşmamıza, bilmediklerimizi de bilenlerden öğrenmemize vesile olan arkadaşlarımıza her vesile ile teşekkür ediyoruz. Teşekkürlerimi buradan yineliyorum. İyi varsınız. İyi ki Excel.web.tr'yi tanıdım. Çoğu zaman gelen sorulara cevap vermekte zorlansam da acaba bugün birisine bir harf öğretebilirmiyim, ya da birinden bir harf öğrenebilirmiyim diye bu foruma hep geleceğim.

Bayram ertesi olan bu günde hepinize iyi çalışmalar diliyorum.

Zerige

Sadece 4 işlemi oda fonksiyonlarla yaptırabildiğim excelde bana çok şey öğreten ( ama makrolar konusunda sizlerden alarak uyarlayarak bir şeyler yaptım ama hala anlamıyorum) bu siteye emeği geçenlere çok teşekkür ederim.