hesap takıp

kakara

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
excel 2016 plus
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
19-12-2025
Merhaba ustadlarım borc ve alacak bılgılerı olan excel dosyamda alacak toplamımının karşılıgında borcun hangı tarıhte oldugunu görmek ıstıyorum detaylı bılgılerı ve ornegı eklı dosyamda paylastım ılgınız ıcın tesekkurler.

Ekli dosyalar

Trilenium

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office 2019 English
arada herhangi bir borcu ödemezse fakat bir sonra ki borçları öderse ne olacak?

kakara

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
excel 2016 plus
19-12-2025
@Trilenium ustadım standart sekılde borc odemesı yok atıyorum ılk bes ay aldıgı urunlerın karsılıgında toplamda 10.000 gönderıyor bende o gönderdıgı para ıle kaç aylık ödeme yaptıgını borcunda hangı ayda kaldıgını tespit etmek ıstıyorum bu sekılde yuzlerce hesap oldugu ıcınde sızlerın yardımını beklıyorum.

Trilenium

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office 2019 English

kakara

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
excel 2016 plus
19-12-2025
@Trilenium ustadım verdıgınız lınktekı örneklerı ınceledım ben gelen ödemeler toplamının borcun ne kadarını karsıladıgını ve borcta hangı tarıhte kaldıgını görmek ıstıyordum verdıgınız lınk benım ıstegımı tam olarak karşılamıyor yıne ben uzerınde bıraz calısıcam sızın vaktınız varsa bakabılırsenız sevınırım ılgınız ıcın tesekkurler

kakara

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
excel 2016 plus
19-12-2025
ustadlarım derdımı tam olarak anlatamadım sanırım en yalın sekılde F sutununun toplamı E sutununda nereye gelıyor. rakamlar bırebır tutmayacaktır. aslında eklı dosyada da anlatmaya calıstım. sızlerın degerlı vakıtlerınıde almak ıstemıyorum eger olabıletesı varsa cok yararlı olucak benım ıcın ılgınız ıcın tesekkur ederım.