İki word dosyasını karşılaştırma

tamer42

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Office 2013 İngilizce
Merhaba
elimde iki word dosyası mevcut; biri eski versiyon şartname , diğeri yeni versiyon şartname

Bunları karşılaştırarak yapılan değişikleri (çıkartılan /eklenen) kısımları özet olarak bir yeni bir dosyada verecek bir yöntem aramaktayım.

“Gözden Geçir” (Reviwe) sekmesi altında bulunan “Karşılaştır" (Compare) ile yapmaya çalıştım, yalnız bu özeti alamadım. Ekranda bir pencerede bu özet geliyor, yanız bunu kopyala >> yapıştır yapamıyorum.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyalar

tamer42

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Office 2013 İngilizce
Merhaba
elimde iki word dosyası mevcut; biri eski versiyon şartname , diğeri yeni versiyon şartname

Bunları karşılaştırarak yapılan değişikleri (çıkartılan /eklenen) kısımları özet olarak bir yeni bir dosyada verecek bir yöntem aramaktayım.

“Gözden Geçir” (Reviwe) sekmesi altında bulunan “Karşılaştır" (Compare) ile yapmaya çalıştım, yalnız bu özeti alamadım. Ekranda bir pencerede bu özet geliyor, yanız bunu kopyala >> yapıştır yapamıyorum.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.
Teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
2007 Office, Tr
Merhaba,
Sanal yazıcıya yazdırma usulü ile her iki belgedeki değişiklikleri yeni bir belgede pdf olarak kaydedebiliyoruz.
İşlem sırası şöyle :
* “Gözden Geçir” sekmesi
* Karşılaştır
* Karşılaştır
* Tamam
Karşılaştırılan belgelerin farklılıkları karşımıza geldi.
* Yazdır
* Ayarlar
* Tüm Sayfaları Yazdır'ın yanındaki dili tıklıyoruz
* Belge Özelliklerinden "Biçimlendirme Listesi"ni tıklıyoruz
* Yazdır diyoruz.
* Sadece farklılıklar karşımızda. Daha sonra oluşan pdf'den istediğimiz formata çevirebiliriz.

tamer42

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Office 2013 İngilizce
Merhaba,
Sanal yazıcıya yazdırma usulü ile her iki belgedeki değişiklikleri yeni bir belgede pdf olarak kaydedebiliyoruz.
İşlem sırası şöyle :
* “Gözden Geçir” sekmesi
* Karşılaştır
* Karşılaştır
* Tamam
Karşılaştırılan belgelerin farklılıkları karşımıza geldi.
* Yazdır
* Ayarlar
* Tüm Sayfaları Yazdır'ın yanındaki dili tıklıyoruz
* Belge Özelliklerinden "Biçimlendirme Listesi"ni tıklıyoruz
* Yazdır diyoruz.
* Sadece farklılıklar karşımızda. Daha sonra oluşan pdf'den istediğimiz formata çevirebiliriz.
çok teşekkür ederim.