ikon ekleme hatası

Merhaba,

Office 2003 ü yeni kurduktan sonra denklem düzenleyicisi, simge, alt simge ve üst simge ikonlarını ekledikten sonra word u açıp kapatıyorum ve her şey ilk kurulumdaki haline dönüyor.

Windowsu yeni kurdum, daha önce bu tip sorunlar ile yoktu.

:kafa: :kafa: :?

mehmett

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
İkonları nasıl ekliyorsunuz ?

Microsoft Office Online Web sitesine gidin, istediğiniz IME yükleme sayfasına ilerleyin ve buradaki yönergeleri izleyin.
IME'yi yükledikten sonra, ekranda görüntülenen Dil çubuğunu kullanarak programa erişebilirsiniz. IME kullanımı hakkında ayrıntılı bilgi almak için, IME programının Yardım'ına bakın.

IME'ler ayrıca Microsoft Office 2003 Proofing Tools yazılımında da bulunur. Yazım Denetleme Araçları hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Office Online Web sitesini ziyaret edin.

Note Office'in daha önceki bir sürümüyle Global IME olarak adlandırılan programı kullandıysanız, bu program Office 2003 ile çalışmaz. Yukarıda sözü edilen Web sitesine gidip programın güncel bir sürümünü yüklemeniz gerekir.

Neden bahsettiğinizi anlayamadım.

Benim tek yapmak istediğim her zamanki gibi programı kurduktan sonra simgeler üst simge vs ikonlarını oraya eklemek.

:hey: :hey:

mehmett

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
Araç çubuklarına sağ tıklayın, açılan menüden Ã?zelleştir'i seçin. Açılan pencerede Komutlar'ı seçin ve istediğiniz simgeleri araç çubuklarına sürükleyip bırakın.

Bir de imzanıza Office programınızın versiyonu ile dilini ekleyin. :)

zerige' Alıntı:
Araç çubuklarına sağ tıklayın, açılan menüden Ã?zelleştir'i seçin. Açılan pencerede Komutlar'ı seçin ve istediğiniz simgeleri araç çubuklarına sürükleyip bırakın.

Bir de imzanıza Office programınızın versiyonu ile dilini ekleyin. :)

Arkadaşlar ben anlatamadım sanırım problemi...
arkadaşın bahsettiği işlemi yaptıktan sonra Ofiice 2003 TR ilk haline dönüyor.
daha önce böyle olmuyordu ilk kez oluyor.
defalarca yeniden kurdum düzelmedi.

anlaşıldı mı problem acaba?

:?

Vaktin varsa buraları okuyabilirsin Tarih: Çrş May 25, 2005 10:26 dan beri bekliyorsun senin elinde 2003 gibi bir versiyon varken bunun cevabını şimdiye kadar bir çok kereler bulurdun gibi düşünüyorum nedersin sade bunlarla kalma dahasını da bulursun
http://office.microsoft.com/tr-tr/assistance/HA011189521055.aspx
http://office.microsoft.com/tr-tr/assistance/HA010608831055.aspx
http://office.microsoft.com/tr-tr/training/default.aspx
http://office.microsoft.com/tr-tr/assistance/HA010731171055.aspx

Gönderdiğiniz linklerin bendeki sorun açısından hiçbir yardımı yok.
Bana farklı bir konuda cevap yazıp üzerine de asabiyet yapıyorsunuz.
Eğer yardımcı olmak istemiyorsanız cevap yazmazsınız.
Bu şekilde bir üslup ile yaklaşmanızın bir anlamı yok.

:hey:

Gönderdiğiniz linklerin bendeki sorun açısından hiçbir yardımı yok

Gönderdiğim linkleri bizim gibi takılanlar için emek verip birde anlayalım diye dilimize cevirmişler okusunlar diye

Bana farklı bir konuda cevap yazıp üzerine de asabiyet yapıyorsunuz

Senin konun ofis 2003 le ilgili değilmi linklerde araba veya at yarışlarındanmı bahsediliyor sana ne asabiyet yapayım bu sitede bana soru ile ilgilendim diye kimse ne para veriyor nede madalya takıyor nede herhangi bir çıkarım var senide tanımam bilmem ne diye tavır takınayım sonra kimim ben bende bu siteye senin gibi üye olmuş biriyim

Uslup meselesine gelince ben bir soruya bu kadar uzun zamanda (ki bence uzun zaman ) o soruyu ya unutur yada o konu hakkında başka dökümanlarda bulur hatim indiririm benim uslubumda bu

abazya' Alıntı:
Gönderdiğiniz linklerin bendeki sorun açısından hiçbir yardımı yok

Gönderdiğim linkleri bizim gibi takılanlar için emek verip birde anlayalım diye dilimize cevirmişler okusunlar diye

Bana farklı bir konuda cevap yazıp üzerine de asabiyet yapıyorsunuz

Senin konun ofis 2003 le ilgili değilmi linklerde araba veya at yarışlarındanmı bahsediliyor sana ne asabiyet yapayım bu sitede bana soru ile ilgilendim diye kimse ne para veriyor nede madalya takıyor nede herhangi bir çıkarım var senide tanımam bilmem ne diye tavır takınayım sonra kimim ben bende bu siteye senin gibi üye olmuş biriyim

Uslup meselesine gelince ben bir soruya bu kadar uzun zamanda (ki bence uzun zaman ) o soruyu ya unutur yada o konu hakkında başka dökümanlarda bulur hatim indiririm benim uslubumda bu
Tamam ben size takıyorum bir madalya ki asabiyetiniz geçsin.

:bravo: