inceleyin derim bulsildeğiştir otopark

Merhaba arkadaşlar.
Kısa bir süre için otopark programı hazırlayayım dedim. Normalde excelde formüllerle felan oluşturmayı düşünüyordum. Fakat metinözlü arkadaşımızın göndermiş olduğu bulsildeğiştir adlı vba projesini bu siteden buldum indirdim. İnceledikten sonra gerek bu siteden gerekse excelvba.net sitesinden birkaç yardım daha aldıktan sonra otopark dosyamı oluşturdum. Henüz bitmedi ama dosyamın şekli belli oldu ve bence güzel birşey çıktı ortaya. Sizlerinde incelemesi ve fikir edinmesi için buraya bırakıyorum. Her iki site sayesinde çok faydalı şeyler öğrendim.Bilgisini paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim. Açık dosya halinde gönderipte öğrenmemizi sağladıkları içinde ayrıca teşekkür ederim. Umarım benimde diğer arkadaşlarıma bir katkım olur.

cems

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
office 2003 tr + office 2010 tr 32bit
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
13-06-2024
Çok güzel :)
Gereksinimlerin tümünü , dönen formlarla halletmeye çok güzel bir örnek..

Tşk ler cems ben bu formlarla bir çok çalışmamı yeniden yapacağım anlaşılan baya işime yarayacak öğrendiklerim. Arkadaşlarımın yerinde olsam otopark diye bakmamazlık etmem otopark olmaz muhasebe olur kasa olur alım satım olur. Sonuçta veri girişi ve verilerden bilgi alma olayı var. Ki bu tüm çalışmalarımızın temelini oluşturuyor.

1Al2Ver

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
64 Bit TR - Microsoft Office 365 - Win11 Home
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
04-01-2026
Tşk ler cems ben bu formlarla bir çok çalışmamı yeniden yapacağım anlaşılan baya işime yarayacak öğrendiklerim. Arkadaşlarımın yerinde olsam otopark diye bakmamazlık etmem otopark olmaz muhasebe olur kasa olur alım satım olur. Sonuçta veri girişi ve verilerden bilgi alma olayı var. Ki bu tüm çalışmalarımızın temelini oluşturuyor.
Sayın mrarslan, paylaşım için teşekkür ederim, emeğinize sağlık..

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 - Tr
Emeğinize ve elinize sağlık mrarslan, Teşekkürler...