Kalıcı Bir Proğrama Dönüştürmek!!!!

Merhaba Arkadaşlar.
Ekli dosya, bir arkadaş tarafından hazırlanarak gönderilmişti yani bana ait değil. Ancak, açıklamalar doğrultusunda küçük çaplı bir proğrama dönüştürülebilmesi halinde daha yararlı olacağı düşüncesiyle konuyu sizlere açmak istedim. Gerekli açıklama dosyanın Liste sayfasında verilmiştir. İş yerinde kullanmam gerektiğinden bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
Excel Vers. ve Dili Ofis 2021 TR 32 Bit
Yardımcı olunacak kısımla ilgili detay verirseniz bu forumda kimse bilgisini sakımaz düşüncesindeyim.

Merhaba Umut Sancar Bey.
Gerekli açıklamayı ekli dosyada yapmıştım. Ancak kısaca tekrarlamam gerekirse; Ben tüm veri girişlerini sadece ekli dosyada "Liste" adlı sayfadan yapmak istiyorum. Benim bu sayfadan her satıra gireceğim bilgiler her seferinde diğer sayfalardaki ilgili yerlere otomatik olarak girecek ve gerektiğinde o sayfalardan yazıcı çıktısı alabileceğim. Bu arada "Liste" sayfasına girdiğim bilgiler silinmeyecek. Yani her satıra girilen bilgiler sabit olarak kalacak. Ancak, bu satırlardan herhangi birine tıkladığımda veya yeni satır girildiğinde, diğer sayfalarda gerekli bilgiler seçilen satırdaki bilgilere göre değişecek. Sanırım anlatabilmişimdir.

Excel Vers. ve Dili
M.Office Excel 2003 Tr.
Dosyanızla ilgili küçük bir çalışma......

Sayın kombo,
Gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkürler.
Dosyayı yeni hali ile indirdim ve inceliyorum.
Sanırım herşey istediğim gibi görünüyor. Tekrar teşekkür ederim.