(Kanuni Takiptekibe uğrayan) Ortaklarımızın durumunu izlemek için Defter (Yardım!)

Excel Vers. ve Dili
2003 Türkçe
Sayın arkadaşlar merhabalar; gönderdiğim dosya ile ilgilenecek veya ilgilenemeyecek olan bütün herkese şimdiden saygılar sunarım. Ben Aydın dan yazıyorum, basit bi şekilde hazırladığım excel çalışmam var, bu çalışmamı daha da geliştirmek istiyorum bana yardımcı olabilecek gönüllü bi arakadaş varsa lütfen ekteki çalışmayı inceleyip bu çalışmayı vb ile daha da pratik bi hale nasıl getirebileceğimi bana izah etme konusunda yardımcı olursa çok sevinirim.

Excel Vers. ve Dili
2003 Türkçe
arkadaşlar 09.05.2008 cuma günü basit bi excel çalışmamı gönderdim, belki bi yardımı olan olur diye ama hiç bi arkadaşımızdan cevap gelmedi. yokmu arkadaşlar gönderdiğim konu ile ilgilenecek!!!

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 - Tr
Sayın Bertan;

Göndermiş olduğunuz çalışma Basit olarak değerlendirilecek bir çalışma değil bu bir. Çalışmanızı hafife almayın.

İkincisi belki bu konuda Uzman arkadaşlarımız yazmalılar ama sizi kırmayacağımı umarak fikrimi söylemem gerekirse, öncelikle ne istediğinizi açıkca yazmanızda fayda var. Binlerle ifade eden bir sürkilasyonun olduğu Sitede öncelik hep ihtiyacı hemen anlaşılanlar oluyor. Yoksa bu çalışmamı pratik bir hale getirin demenizin altında tamamen iyi niyete dayanan ama çok uzun bir çalışma olabilir.

Acizane teklifim ne istediğinizi açıkca yazıp öyle rica etmeniz... Gününüz aydın olsun...