kitap2 den kitap1 e veri transferi

Excel Vers. ve Dili
türkçe 2003
slm aşşağıdaki resimde detaylı olarak yazdım ...
kitap2 deki güncel verilerimi kitap1 de ki eski verilerim ile değiştirmek istiyorum
yardımcı olursanız sewinirim

Ekli dosyalar

BG

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2021 TR & EN
Sayın czxasd

slm aşşağıdaki resimde detaylı olarak yazdım ...
kitap2 deki güncel verilerimi kitap1 de ki eski verilerim ile değiştirmek istiyorum
yardımcı olursanız sewinirim
Öncelikle foruma hoşgeldiniz, sorularınızı resim formatı olmayan, excel dosyası şeklinde gönderirseniz (xls), çözüme çok daha kısa bir sürede ulaşabilirsiniz, size örnek olması açısından ekte iki adet dosya gönderiyorum, takıldığınız herhangi bir nokta olursa lütfen sorunuzu belirtiniz, iyi çalışmalar dilerim.

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
türkçe 2003
teşekkürler

teşekkür ederim yardımların için.
şimdi benim yapmak istediğim bende hazır bir liste var ben aynı listeyi baska bi progradan excele atıorum ama listenin sırası değişik benim yapmak istediğim bu benim listemde ismi mehmet notu 50 olan veriyi güncel listedeki mehmetin notu olan 75 ile değiştirmesi bunun gibi 300 kişinin versini değiştirmek istiyorum?? esas sorumsa ben isimleri yeniden girmeme gerek varmı zaten orda hazır yazılmış olacak isimler?*

Excel Vers. ve Dili
türkçe 2003
düşeyara

arkadaşlar ben yukarıdaki gibi formulu aşağıdaki tabloya yazıyorum ama bir türlü sonuca ulaşamadım. ekte bi de siz bakarsanız gerçekten çok iyi olur.
yapmaya çalıştığım şey her ay aşağıdaki agi sayfasının yerine yenisini kopyalamak o kadar ..gerisini 1.sayfadaki kodlar halledecek.

Excel Vers. ve Dili
türkçe 2003
işte dosya