kodlarda nasıl bir hata olabilir

Excel Vers. ve Dili
ofis20007
slm.arkadaşlar formumda şöyle bir kod var.bu kod ile diğer açmak istediğim kitapları açabiliyorum fakat herhalde makro halen çalışmaya devam ediyor ki açılan kitapta imleç istediğim yere değil farklı yerlerde dolaşıyor.yani istediğim hücreye bir türlü tıklamıyor.açılan kitabı kapatınca da bütün kitaplar kapanıyor.(tabiki anaformum da kapanıyor)nasıl bir hata var veya ne yapmam lazım?yardımlarınız için tşk.
BUTON KODLARI
Private Sub CommandButton53_Click()
'...................
'...................
'...................
Call asd(TextBox4)
'...................
'...................
'...................
Unload Me
End Sub

MODÜLDE YAZILI KODLAR

Sub asd(dosyayolu As String)
Workbooks.Open Filename:=dosyayolu
End Sub

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003, 2007, 2010 (TR)
bu kod ile diğer açmak istediğim kitapları açabiliyorum fakat herhalde makro halen çalışmaya devam ediyor ki açılan kitapta imleç istediğim yere değil farklı yerlerde dolaşıyor.yani istediğim hücreye bir türlü tıklamıyor.
Bunun için Call ads(Textbox4) satırının altına; örneğin,

Kod:
Application.Goto ActiveWorkbook.Sheets(1).Range("A10")
satırını ilave edin. Bu satır size, 1 nolu index'e sahip (yani 1.sırada bulunan sheet'in) A10 hücresine götürür. Siz istediğiniz gibi, Sayfa indexini (veya ismini) ve hücreyi belirleyebilirsiniz.

açılan kitabı kapatınca da bütün kitaplar kapanıyor.(tabiki anaformum da kapanıyor)
Açtığınız kitabın kapatmak için hangi kodu kullanıyorsunuz ? Onu yazın. veya kaydetmek isteyip istemeyeceğinize göre aşağıdaki kodu deneyebilirsiniz.

Kod:
ActiveWorkbook.Close 0 'veya 1

Excel Vers. ve Dili
ofis20007
ferhat bey slm.dediklerinizi yaptım fakat birtürlü başarılı olamadım.dosyayı gönderiyorum.bir bakabilir misiniz?