Kopyalama işlemi ama gizlenen hücreler sorun yaratıyo

modoste

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft OFFİCE Ev ve İş 2019 TR
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
18-03-2025
merhabalar sayın hocalarım
ben bir kopyala -yapıştır işlemi yapmak istiyorum kopyalayacağım sutunlarda gizlenenler var istediğm sonuca ulaşmam için ne yapmam lazım ekli dosyada da belirtmeye çalıştım
ayrıca fonksiyonlar kısmına yazdım bu sorumu yanlış taraftamı acaba diğer uygulamalara mı yazmam gerekir

Ekli dosyalar

modoste

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
18-03-2025
Sayın maxinus

Üst menüde iken sağ klik yapın.
Açılan pencereden Özelleştir seçin. (Veya Araçlar / Özelleştir.)

Komutlar / Düzen seçin.
Sağ pencereden Görünür Hücreleri Seç Komutunu menüye taşıyın. Kapat deyip çıkın.

Şimdi Kopyalama yapacağınız satırı seçin, peşinden Görünen Hücreleri Seç tuşuna basın. Kopyala (Ctrl+C) ve sayfa2 de yapıştıracağınız satırı seçip, yapıştır (Ctrl+V) deyin.

Sadece görünen hücreleriniz kopyalanır.

sayın hocam bu anlatımalrı yapıyorum ama yapıştır dediğinde yine arada gizli hücreler var
biryerde sorun var ama yardımcı olurmusunuz

modoste

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
18-03-2025
sayın abazya evet sizden gelen sonuçta hata yok .komut dizilerini sıraya tekrar yazabilirmisiniz.

Şimdi Kopyalama yapacağınız satırı seçin, peşinden Görünen Hücreleri Seç tuşuna basın. Kopyala (Ctrl+C) ve sayfa2 de yapıştıracağınız satırı seçip, yapıştır (Ctrl+V) deyin. hocam anlatımın bu kısmında sutunları seçtim ...Görünen Hücreleri Seç bu kısmı nasıl seçicem ilk başta tüm sayfayı seçip araçlar özelleştir komutlar düzen den görünen hücreleri seç dedim kapatmıştım
sonra sutunları seçtim ...işte burda görünen hücreleri seç tuşu nerden seçiliyo herhalde orda hatam var yardımınızı bekliyorum

Son düzenleme:
Önce kopyalacağın alanı seç,(Mausla) sonra görünen hüçreleri seç tuşu, gerisi bilinen kopyala yapıştır veya (Ctrl+C),(Ctrl+V), aynı şey.

Pardon, galiba burayı eksik yapıyorsun gibi.

Komutlar / Düzen seçin.
Sağ pencereden Görünür Hücreleri Seç Komutunu menüye taşıyın. Kapat deyip çıkın
.

Görünen hüçreleri seç tuşunu araç çubuğuna yapıştımadın herhalde.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

modoste

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
18-03-2025
sayın abazya hatamı anladım komutun kısayol tusunu önce buldurdunuz araç çubuklarına eklettirdiniz ordan tek komutluk bi işlem demek
teşekkür ettim yardımınız için sağolun

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
Teşekkürler bu yararlı bilgiler için.