Küfürlü Emailler Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Merhaba,
daha öncede yaşadığımız üzücü olay tekrarlanmaktadır.

Benim tarafımdan gönderildiği süsü verilen emailler çeşitli kişilere gönderilmektedir.

Bu emaillerle hiç bir bağlantım yoktur.

Kendisine küfürlü email gelen arkadaşlardan bir ricam var.

LÜTFEN SİZE GELEN EMAİLLERİ SİLMEYİN.

Bu konuyu savcılığa iletmeye karar verdim.

O kendini çok kurnaz zanneden sapığın da gönderdiği emaillerde kendini ele verecek bir ipucu bıraktığını biliyorum.

Savcılık araştırmasında gerekli olursa bu emaillerin gönderildiği kişilerden irtibat bilgilerini isteyeceğim.

Emailleri ben göndermesemde, bu çirkinliğe maruz kalan kişilerden özür diliyorum.

Ancak toplumumuzda faydalı bir iş yapmaya çalışan kişilerin nasıl karalanmaya çalışıldığını görüyorsunuz.

Mahmut Bayram

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
2016 Excel Tr
Hüseyin beyi bu kararından ötürü tebrik ediyorum. Lütfen bunu korkutma amaçlı değil, gerçek olarak yapın. :eek:k:: En iyisi bu. Ã?yle tahmin ediyorum ki, tutuşmaya başlamıştır şimdi o densiz. Kesinlikle ve kesinlikle olayı adalete intikal ettiriniz.
Bakalım bundan sonra yapıyorlar mı. SONSUZ DESTEK VERİYORUM SİZE.
Bu arada küfürlü emaili sildiğim için de pişmanım , geri getirmenin bir yolu var mı acaba. :düsün:

Mahmut Bayram

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
2016 Excel Tr
Ve diğer arkadaşlardan da Hüseyin beye destek vermelerini, emailini silmeyenlerin Hüseyin beyle irtibat kurmalarını istiyorum.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
G

Guest

Misafir
eeee artık yukarıdaki linkte yazılanlarar göre bu mesajları gönderen arkadaşa şimdiden allah kurtarsın diyeyim. :keyif:

Benim de bir arkadaşıma geldi bu küfürlü mailden. Ve arkadaşımın burayla hiç bir bağlantısı olmadığı halde.. Arkadaşıma başka birilerinden de mail gelmişti. BEnse zaten buraya küfür eden adminden bir şekilde hesap sormak için üye olmuştum ancak okuduklarım karşısında şaşırdım açıkcası.. Ve bunu okur okumaz arkadaşıma maili silmemesi için msj attım umarım silmez..

Umarım bunun yapanın ardına kalmazki öyle olacağını sanıyorum..
Her ne kadar tanımasamda bende sizi destekliyorum..
Bu arada editleyeyim dedim arkım burayla ilgili olmadıgına göre takıştıgı birileri bunu yapıyor olabilir biraz araştırmaya calısırım..

Destek

Sevgili kardeşim hüseyin sana sonuna kadar destek verıyorum bu sekılde kendını bılmez kısıler bu tarz egıtım amaclı sıtelere zararverıyorlar senın suan yaptıgın cok guzel ve herzaman destegımle yanındayım ıletişim için alparslan_ozan@yahoo.com msn adresimde bu
iyi günler :hey:

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Değerli arkadaşım (Seninkaninakacak isimli üyeye hitaben yazılmıştır)

Buraya nefret dolu duygularla, intikam almak için üye olduğunuz, seçtiğiniz isimden anlaşılıyor. Fakat önyargılı olmadan, forumu inceleyip gerçeği anlayarak destek olmanız nedeniyle sizi öncelikle tebrik ediyor ve bu davranışınız nedeniylede teşekkür ediyorum. Adminimiz Hüseyin bey aynı zamanda görüştüğümüz bir arkadaşımdır, düşünün bu terbiyesiz kişi veya kişiler aynı e-mailleri bana da gönderdiler. Sizin yazınızdan anlaşıldığı kadarı ile bu sapık, sadece foruma üye olan değil bunun dışında da bir çok adrese aynı e-mailleri göndermiş. Bu durumda işin boyutu farklı noktalara gidiyor. Artık durumu Adli Makamlara iletmekten başka seçenek kalmamıştır.

Birde eğer forumumuza üye olarak katkıda bulunmak gibi bir düşünceniz sözkonusu ise lütfen yeni bir isimle üye olunuz. Takdir edersinizki böyle bir isimle üyeliğe devam etmenize izin vermemiz mümkün değildir.

saygılarımla

Not:Mesajımı gönderdikten sonra mesajını gördüğüm sn sessiz_gece'ye desteğinden dolayıda forum adına teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2002 TR
Þu mailleri atan birde bana atsaydı güzel olacaktı. Yine internet vasıtası ile tanıştığım bir arkadaş var ve adam maaşını sadece bu tip vakaları takip için alıyor. Heralde kırmaz bizi. Hüseyin ve Levent bana birkaç mail gönderirmisiniz yarın kendisine ileteyim..

Excel Vers. ve Dili
Office 2016 Türkçe
Hüseyin Bey
Bu küfürlü postalardan bana gelmedi.Fakat Verdiğiniz kararı kutluyorum.
Ve lütfen sonuna kadar gidin.İnternet ortamı insanların her istediklerini
yapabilecekleri istedikleri kişileri rahatsız edip hakaret küfür vb hareketleri
yapabilecekleri bir ortam olmamalıdır.İnternet suçları konusunda gerek ülkemizde
gerekse sanıyorum Dünyada da yeterince birşeyler yapılmıyor.
4-5 ay önce bir yakınım da bu durumdan çok rahatsız olmuştu.Ve çok sıkıntı çekmişti.
Adaletin de bu konuda yapabileceği birşeyler mutlaka vardır.
Fakat bu işleri takip sabır ister .Malum adalet çoğu zaman biraz uzun bir süreç oluyor.
Size şimdiden kolaylıklar diliyorum.

Sayın Hüseyin Bey
Ben Biskymisky.com Adminiyim
Küfürlü Maillerden Banada gelmiş bulunmakta. Sizin Göndermiş Olmadığınızı düşünerek Neler Yapılabilir Ve ya destek anlamında yapabileceğim herhangi bir şey varsa yardıma hazırım.

Saygılarımla.

Not : Gelen Küfürlü Mail Tarafımdan Repley Yapılmıştır. !!!!!!!!!!!

Merhaba; benim de bu forumda herhangi bir ilişkim olmamasına rağmen aynı mesajdan bana da geldi. Hüseyin beyin bu konu üzerindeki kararını destekliyorum ve yanındayım.

Saygılarımla

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - ing
Huseyin Bey, oncelikle boyle cirkin bir durumla direk olarak karsi karsiya kaldiginiz icin sizin adiniza uzgunum. Sayin danersin'in soyledigi gibi banada hic mail gelmedi...bu ve bunun gibi vakalarla ilgilenen makamlarda bir iki tanidigimiz ve danisabilecegimiz arkadaslarimiz var. Ihtiyac duyulmasi halinde (maddi ve manevi) elimden geldigince yardima hazirim.

Tekrar gecmis olsun.

küfürlü mail

20 ağustosta banada küfürlü bir mail geldi. Admin adına ve excel.web.tr olarak gönderilmişti. silmedim ve ne zaman isterseniz yollarım.
iyi çalışmalar

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Merhaba,
Konu hakkındaki şikayet dilekçesini bugün Savcılığa ilettim.
Bundan sonra bu konu hakkında yorum yapmaya gerek yoktur.

Tüm destek veren arkadaşlara teşekkür ederim.
Gerek duyulması halinde kendileriyle irtibata geçeceğim.

A

aferits

Misafir
Hüseyin Beyin kararını sonuna kadar

DESTEKLİYORUM..

Artık yapanın yanına kar kalmasın bu ülkede.

Saygılar.

Excel Vers. ve Dili
office 2007 (excel2007)English işte
office 2003 (excel2003)
Türkçe evde
bu mesajlardan bana gelmemesine rağmen
bu terbiyesizliğin :eek: tabiki bende karşısında dikilip her türlü yardıma hazırım

hatta bu konuda (söz vermeyeyim ama yargıtay genel sekreteri de arkadaşım dır konu ile yapıla bilecek kanuni neler varsa araştırıp bilgi vereceğim.

syn hüseyin

mesafe uzak olsada arkanızdayız.
şahsıma ait ne gerekiyorsa bütün duyarlı arkadaşlarımız yaparım :arkadas:

Excel Vers. ve Dili
XP Türkçe
Hüseyin kardeşim,

Vermiş olduğu bu karar ve medeni cesaretin için seni kutlamak isterim. Bu tip saçma sapan işler çeviren, lamer sitelerinden iki program kullanmasını öğrenip kendini "alemin hackerı" sanan, üretme özürlü kişilerin artık cezalandırılmasının zamanı gelmişti.

Malesef elime böyle bir mail ulaşmadığı gibi sırf olayın takibini kolaylaştırmak için bir incelemek isterdim. Ama olay artık adliye kanalına intikal ettikten sonra yapılacak fazla bişiy yok.

Bu aşamada size manevi olarak destek olduğumu söylemekten daha fazla birşey elimden gelmiyor.

Davanızda haklısınız.

Selamlar :hey:

KİÞİSEL NOT: Yukarıdaki hitabda "KARDEÞİM", yaş aralığı gözetmeden aynı aileden olmak anlamında kullanılmıştır.

Hüseyin bey merhaba

Size her türlü desteği vermeye hazırım.Meyva veren ağaç her zaman taşlanmıştır bu ülkede ama tribünlere oynayanlarda alkışlanmıştır.

hoşça kalın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...