label kayan yazı

selamlar
arama sonucu aşağıdaki çok güzel konuyu buldum ancak soruyu sorarak konuyu güncellemek istedim ama olmadı..
http://www.excel.web.tr/viewtopic.php?t=1188&highlight=kayan
burada yapılmış çok güzel bir çalışma var ve ben bunu label nesnesi üzerinde uygulama istiyorum hem formda çalışırken işimize mani olmayacak hem sürekli olacak hem sistemi kasmayacak (abarttım mı ne?)
saygılarımla

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Denemedim ama sanırım böyle olur.

İstediğiniz kayan yazıyı çeşitli uygulamalarla animated gif olarak kaydedip sonra resim nesnesi olarak kullanmak.

Haluk

𐱅𐰇𐰼𐰚
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
Merhaba;

Ufak bir çalışma yaptım, ekteki dosyayı inceleyebilirsiniz....

İstediğiniz kayan yazıyı çeşitli uygulamalarla animated gif olarak kaydedip sonra resim nesnesi olarak kullanmak.[/quote]

selamlar
hüseyin bey raider kardeşimizin gönderidiği dosya işimi gördü ancak yukarıda sölemiş olduğunuz gif olayı ilgimi çekti form üzerinde kullanma şansımız varmı? Nasıl?
sayı raider
gönderimiş olduğunz dosya için teşekkürler ancak formdan çıkış yapıp kod sayfasına geçtiğimde kodun hala çalıştığı ve makroyu durduramadığımı gördüm sürekli çalışıyor kitap kapanmadan makro sona ermiyor exit ve quit de işe yaramadı
saygılarımla

X

xxrt

Misafir
Eline Sağlık Sayın Raider,
Güzel bir çalışma vede yeni fikirleri türetiyor..

Haluk

𐱅𐰇𐰼𐰚
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
......ancak formdan çıkış yapıp kod sayfasına geçtiğimde kodun hala çalıştığı ve makroyu durduramadığımı gördüm sürekli çalışıyor kitap kapanmadan makro sona ermiyor......
Dosyayı Win2000 + Office2000 ile hazırlamıştım. Bende bahsettiğiniz gibi bir sorun yok.

Eğer UserForm'u çalıştırdığınızda kodlardaki AddressOf bir hata vermiyorsa, kullandığınız XL versiyonunda da bir problem yok demektir.

Eğer UserForm'u, üzerindeki "Exit" yazılı butona basarak kapatıyorsanız veya UserForm'un sağ üst köşesindeki "X" butonuna basarak kapatıyorsanız bir problem olmaması gerekir.

Diğer taraftan, UserForm üzerinde *.gif uygulamaları için forumun Arama Motorunu kullanabilirsiniz.

@xxrt;
Teşekkürler...

yardımlarınız için teşekkürler evet tahmin ettiğiniz gibi office xp kullanıyorum ondan olsa gerek
saygılar

Haluk

𐱅𐰇𐰼𐰚
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
xxrt' Alıntı:
......vede yeni fikirleri türetiyor..
Aşağıdaki de yine benzer şekilde bu kez hem Label hem de Image nesnelerinin "scroll" etmesi ile ilgili.

:yardim: arkadaşlar emeklerinize sağlık , çalışmalar çok güzel ancak ağda çalışıyoruz zip leri alamıyoruz güvenlik nedeniyle. çok rica ediyorum dosyaları .xls yollayalım ufacık dosya hiç gerek yok bence. dikkate alınırsa da sevinirim. saygılarımla :!:

Orion1

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Win7 Home Basic TR 64 Bit

Ofis-2010-TR 32 Bit
Merhabalar.
Gerçekten çok güzel olmuş.Hoşuma gitti.
Bu kayan yazıyı UserForm'un Başlığında uygulayabilirmiyiz?Nasıl?.
İyi çalışmalar.
:hey:

Excel Vers. ve Dili
türkçe office 2002
xp pro plus
Aşağıdaki de yine benzer şekilde bu kez hem Label hem de Image nesnelerinin "scroll" etmesi ile ilgili.
ELEERİNENE VE BEYNİNİNE SAĞLIK ÇOK GÜZEL OLMUŞ PAYLAŞIMLARINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM