Listboxta Tarih Ve Verilere Göre Listeleme

Excel Vers. ve Dili
2003
Bir ürünü Kalınlık,tip ,en ve Boyuna göre tanımlıyoruz. Bu 4 Kritere göre (b,c,d,e Sütunu) Seçtiğimiz 2 Tarih Aralığındaki verileri toplatmak istiyorum ancak 4 kriter aynı ise f,g,h sütunlarını seçilen 2 tarih aralığına göre toplatmak istiyorum.değilse yani biri bile farklı ise o veriyi tek satır olarak listeleyecektir.iyi çalışmalar diliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Excel Vers. ve Dili
2003
konu anlaşılamadımı?daha iyi anlaşılması için biraz basitleştirerek gönderiyorum.

Son düzenleme:

Zeki Gürsoy

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Office 2019 (64 bit) - Türkçe
Listbox'a almadan önce sonuçları "Sayfa2" den kontrol edin. İstediğiniz gibi mi?

Mahmut Kök

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 - Türkçe
Doğru anlamış olduğumu ümit ederek bir örnek de ben hazırladım.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2003
teşekkür ederim

Sayın mesleki ve sayın anemus ilginiz için tekrar tşk ediyorum.ancak anemos beyin yaklaşımı istediğim gibi olmuş.Mesleki bey aslında sizinkide doğru fakat 24,12,2007 yi seçtiğimde sanki bir alttaki tarihide alıyor gibi yani kriterler doğru ise alttaki tarihide topluyor tekrar bakarsanız sevinirim.iyi çalışmalar diliyorum.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2003
sayın anemos

bu bilgileri başka bir çalışma kitabını açtırıp save yapabilirmiyiz acaba?yaptığınızı görünce bunuda yapabilirsiniz diye düşündüm.çok sevinirim işimi dahada kolaylaştırır bu.önce listboxta görüntüleyip sonrada başka çalışma kitabına save yaptırırsak en azından yolu gösterirseniz memnun olurum.

Son düzenleme:

Mahmut Kök

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 - Türkçe
Sayın mesleki ve sayın anemus ilginiz için tekrar tşk ediyorum.ancak anemos beyin yaklaşımı istediğim gibi olmuş.Mesleki bey aslında sizinkide doğru fakat 24,12,2007 yi seçtiğimde sanki bir alttaki tarihide alıyor gibi yani kriterler doğru ise alttaki tarihide topluyor tekrar bakarsanız sevinirim.iyi çalışmalar diliyorum.

bu bilgileri başka bir çalışma kitabını açtırıp save yapabilirmiyiz acaba?yaptığınızı görünce bunuda yapabilirsiniz diye düşündüm.çok sevinirim işimi dahada kolaylaştırır bu.önce listboxta görüntüleyip sonrada başka çalışma kitabına save yaptırırsak en azından yolu gösterirseniz memnun olurum.
Gerekli düzeltmeleri yaptım ve farklı bir excele aktarma ilave ettim. Sayın Anemos'un dosyasında kullanmak isteyebileceğinizi düşünerek, excele aktarma kodunu ayrı yazdım.

Zeki Gürsoy

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Office 2019 (64 bit) - Türkçe
Sn. mesleki istediğiniz özelliği eklemiş.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2003
sayın mesleki

hem size hemde sayın anemosa teşekkürlerimi iletiyorum bu tam istediğim gibi olmuş.iyi çalışmalar diliyorum.