listeden arama yapma

Excel Vers. ve Dili
2003-2007
Arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım. Excel ile yeni bir şeyler yapmaya başladım. Bir üye listemiz var ben bunu excelde lite halinde yazdım. gelen üyeyi takip etmek için aramak istiyorum yazdığım listede. ve ekranda sadece o üyeye ait bilgileri görmek istiyorum. Editörümüz şimdi formu ara diyecek be iki gündür formdaki tüm excel programları indirdim. ama birtürlü çeviremedim yardım ederseniz sevinirim. ekte listeyi gönderiyorum.

Excel Vers. ve Dili
ms office 2010 ev
ms office 2007 iş
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
08.01.2019
ekteki dosyada DÜŞEYARA fonksiyonu kullanılarak kişi bilgileri bulunmuştur.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Tr
Sayın yucel_baygul DÜŞEYARA ile yapmış bende TextBox ile yaptım (Kodlar Komutan63 hocama aitti yanlış hatırlamıyorsam. Buradan teşekkürlerimi sunarım)

Ekli dosyayı düzenledim istediğin gibi olması lazım bir incele

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2003-2007
sn yücel baygül ve snnoxious çok teşekkür edreim zamanlarını ayrıp benimle ilgilendikleri için ,bu işimi görür. bir şey daha istesem beni hor görmrzsiniz inşallah mesela x tarihinde gelen üyeyi bulduk bunu o tarih itibatı ile gelenlerin listesini başka biryere kaydedebilirmiyiz ilginize şimdiden teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
2007 türkçe
Merhaba arkadaşlar verdiğiniz bilgiler çok yarayışlı biz yenilerde bişiler öğrenmeye çalışıyoruz.noxious yapmış olduğun çok işime yarayacak.Ben senden bişi öğrenmek istiyorum bu çalışmada TextBox kullanmışsınız ve ada göre sorguluyor benim öğrenmek istediğim mesela ben diğerlerinide sorgulatmak istiyorum bu TextBox nasıl yapıcam kodları değiştirebilirim sanırım ama TextBox nasıl ekleyeceğimi bilmiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.2007 office göre anlatırsanız sevinirim