ListWiev kaydet ve silde sorun

Excel Vers. ve Dili
2003
syın hocalarım ekli dosyadaki kaydet kodunu buradaki diğer dosyalardan aldım ama istediğim gibi çalışmıyo ben istiyorumki bigileri B sütunundan itibaren bilgilerin altına kayadetsin, A sütununa sayı otomatik gelsin ve şeçtiğim kişiyi sil deyince silsin istiyorum .hepinize iyi çalışmalar dilerim

Excel Vers. ve Dili
2003
Listwiev de kaydet hakknda yardım lütfen

sayın hocalarım ekli dosyadaki kaydet kodunu buradaki diğer dosyalardan aldım ama istediğim gibi çalışmıyo ben istiyorumki bigileri B sütunundan itibaren bilgilerin altına kayadetsin, A sütununa sayı otomatik gelsin ve şeçtiğim kişiyi sil deyince silsin istiyorum .hepinize iyi çalışmalar dilerim
yardım edicek kimse yokmu???

ASMET67

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2016
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
30-11-2027
Ekteki dosyayı incelermisiniz.

ASMET67

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2016
30-11-2027
Silme kodunuda ekledim.
Kodlarınızda anlamadığım bazı noktalar var.
Rayiç sayfasını A ile F sutunu arasını A3 hücresine göre sıratıyorsunuz. Burda bir yanlışlıklar var.
1-Verileriniz A ile R sutunları arasında Ve A2 den başlıyor. Budurmda F sutunundan sonra veri kayması olur.
2- A sutunda zaten sra no var ve Silme eklme işlemlerinde srano zaten kendini güncelliyor . Budurumda sıralada değişiklik olmaz.

Excel Vers. ve Dili
2003
Silme kodunuda ekledim.
Kodlarınızda anlamadığım bazı noktalar var.
Rayiç sayfasını A ile F sutunu arasını A3 hücresine göre sıratıyorsunuz. Burda bir yanlışlıklar var.
1-Verileriniz A ile R sutunları arasında Ve A2 den başlıyor. Budurmda F sutunundan sonra veri kayması olur.
2- A sutunda zaten sra no var ve Silme eklme işlemlerinde srano zaten kendini güncelliyor . Budurumda sıralada değişiklik olmaz.
Sayın ASMET67 hocam ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim.
hocam siz verileri kaymıyacak şekilde ve üzerinde değiştir butonunu da aktıf haline getirirseniz çok memnun olurum. iyi çalışmalar dilerim

Excel Vers. ve Dili
2003
Sayın ASMET67 hocam ilgi ve alaka ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
Hocam ben bu kodları başka bi yerden aldığımı söylemiştim o yüzden siz verileri kaymıyacak şekilde A2 hücresinden başlıyacak şekilde birde değiştir butonundaki kodlarıda aktıf haline getirirseniz çok memnun olurum. iyi çalışmalar dilerim.

ASMET67

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2016
30-11-2027
Değiştir butonuda tamam Sıralayı a sutunundan S sutununa kadar ayarladım A2 ye göre sıralıyor.

Excel Vers. ve Dili
2003
Değiştir butonuda tamam Sıralayı a sutunundan S sutununa kadar ayarladım A2 ye göre sıralıyor.

HOCAM ÇOK TEŞEKKÜRLER sizden bi ricam daha olacak H sütunundaki tarih aralığına göre yani iki tarih arası diyelim 1.1.1985-1.1.1986 arası listelemem mümkünmü tarihleri kendim belirlemek şartıylayardımlarınız için çok sağolun

ASMET67

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2016
30-11-2027
Nerde listemek istiyorsunuz ayrı bir excel sayfasındamı? Yoksa sadece formun üzerindemi?

ASMET67

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2016
30-11-2027
İncelermisin

Dosyayı incelermisiniz.

ASMET67

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2016
30-11-2027
Denermisiniz

Excel Vers. ve Dili
2003
Sayın ASMET67 hocam çok teşekkür ederim . Affınıza sığınarak bikaç şey daha sormak istiyorum
1-Listemde mesela bölüme göre arama yaptırdığım zaman sıra karışık çıkıyor sıralama 1-11-12-4-5 vb gibi oluyor listelemeyi düzgün yapmak mümkünmü
2-Raporlrma sayfasında listwivde dikey kaydırma çubuğu gözükmüyo
3-Değiştir butonunda adı ve soyadını değiştiremiyorum