LKS VE EXCEL

Excel Vers. ve Dili
2010 - Eng
arkadaşlar veritabanı olan bir muhasebe programı (logo vs.) extra bir programa ihtiyaç yok kendinizi programların kısıtlarıyla kısıtlamayın tabi eğer biraz sql sorgulama biraz makro biraz da yeni şeyler öğrenme isteğiniz varsa (hele bir de para ödüyorsanız hiç değmez) ADO ile bağlanmayı öğrendiniz mi tamamdır.

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office Excel 2003
arkadaslar merhaba ismail ben

bu konuda navigator ile cok yararli ve surekli seyler yapilabilir ki ben yapiyorum zaten. ha bu arada lbs unity logo tiger ve navigator gibi programlarda herkonuda yardimci olabilirim...
sn.ikelleci,
navigator ile ilgili örnek dosya ya da çalışmanı bizlerle paylaşırsan sevinirim.
bizim firmada navigator programları var paketle birlikte almıştık. ama kullanmasını çok sınırlı biliyorum eğer örnek tabloları bizlerle paylaşabilirsen sevinirim. belkide saatlerimi alan bir raporlamayı sayende çok kısa sürede bitirebilirim.
şimdiden yardımların için teşekkürler...

zafer

Super Moderator
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
OFFICE 2003 TÜRKÇE
OFFICE 2010 TÜRKÇE
Merhaba

NAVI_T.chm dosyası lbs navigator yardım dosyasıdır.bunu navigator'un kurulu olduğu dizinde bulabilirsiniz.inceleyiniz.

Ayrıca paket programı lisanslı aldıysanız. Navigator örnekli kullanma kulavuzu kitabınıda vermeleri lazımdı Lbs ile bağlantıya geçerseniz size ulaştırabilirler.

Lbs:262 6798000-81

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office Excel 2003
dediğiniz gibi klasörün içinde .chm dosyası var (Yardım Dosyası). ama beraberinde herhangi bir kitapcık almadık. buradaki sıkıntım işimize yarabilecek tabloları nasıl yapacağız.
formüller var gayet açıklamalı örneğin; bir stok tl durum raporu yapamadım. yani onu excele erleştiremedim. belki örnek bir iki tablo olursa onlara bakarak kendimi geliştirebilirim diye düşünüyorum.
teşekkürler...

Excel Vers. ve Dili
türkçe
LBS URUNLERI VE RAPORLAMASI

bu konuda navigator ile cok yararli ve surekli seyler yapilabilir ki ben yapiyorum zaten. ha bu arada lbs unity logo tiger ve navigator gibi programlarda herkonuda yardimci olabilirim...
ismail merhaba benim yardıma ihtiyacım var uzun zamandır lks kullanmadım navigator programını da ve eskiden navigator'ün formüllerini anlatan bir pdf dosyası vardı hangi formül ne işe yarıyor diye

benim özel tasarım bir rapor yapmam lazım
stokların dövizli satış tutarını göstermesini istiyorum asıl ihtiyacım bu yönde yardımcı olur musun?

Excel Vers. ve Dili
türkçe
LBS URUNLERI VE RAPORLAMASI

ismail bey merhaba benim yardıma ihtiyacım var
stokların Euro satışlı tutarlarını gösteren bir rapora ihtiyacım var