MAAS HS PRG Vba ile Sayfa Gizleme ve Açma Hk.

Kemter

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel-2007-2010
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
16-04-2024
Merhaba arkadaşlar ekteki MAAS HS PRG V1 makroda hataya düşüyorum.
F11 sayfaları göster yaptığımda da hata veriyor, Kadrolu Yıllık Hesap 666 ile NET-BRÜT sayfalarınıda göstermiyor.
Makro şifresi 123
F11 sayfaları göster Userform şifreside 123'tür

Yada başka kod eklemek isteyen arkadaşlar ekleneyebilirsiniz?
Bunun çözümü için yardımcı olabilir misiniz?
Saygılarım hayırlı akşamlar dilerim.

Ekli dosyalar

Kemter

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel-2007-2010
16-04-2024
Sayın tursit bey sizede rahatsızlık veriyorum kusurumu maruz görürüsün inşallan makro bilgim olmadığı için vaktinizde olursa ekteki dosyaya kod yazma imkanı olabilir mi? Gerekli açıklamalar dosya içerisinde örnekli olarak anlatmaya çalıştım. Hayırlı günler dilerim.

Ekli dosyalar

turist

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2013 64Bit
English
Sayın tursit bey sizede rahatsızlık veriyorum kusurumu maruz görürüsün inşallan makro bilgim olmadığı için vaktinizde olursa ekteki dosyaya kod yazma imkanı olabilir mi? Gerekli açıklamalar dosya içerisinde örnekli olarak anlatmaya çalıştım. Hayırlı günler dilerim.
Açıklamanızda:
"Örnek MEMUR unvanına göre arayıp, 21 ile 25 arası olan değerilerin hepsi 6 olacak şekilde LİSTE sayfasındaki C sutünuna yazdırmak istiyorum."Diyorsunuz.
SORU : 21 den küçük veya 25 den büyük değerler varsa ne olacak?(Bu soru bütün ünvanlar için geçerlidir)

Kemter

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel-2007-2010
16-04-2024
Açıklamanızda:
"Örnek MEMUR unvanına göre arayıp, 21 ile 25 arası olan değerilerin hepsi 6 olacak şekilde LİSTE sayfasındaki C sutünuna yazdırmak istiyorum."Diyorsunuz.
SORU : 21 den küçük veya 25 den büyük değerler varsa ne olacak?(Bu soru bütün ünvanlar için geçerlidir)
CEVAP: ünvanın karışlığındaki değerler küçük veya büyük ise 0(sıfır) olabilir hiç olmasa hatalı kayıtları bulmuş olur. Bütün ünvanlar için geçerlidir. İlginiz için teşekkür ederim.