Mali Müşavir müşteri borçları SMS listesi

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Teşekkürler,
somut öneriler gelmeye başladı.

Sayın ziya,
çalışmanızın boyutu gerçekten 2 GB mi yoksa yanlışlıkla 2 MB yerine mi öyle yazdınız?

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
Hüseyin;270491' Alıntı:
Teşekkürler,
somut öneriler gelmeye başladı.

Sayın ziya,
çalışmanızın boyutu gerçekten 2 GB mi yoksa yanlışlıkla 2 MB yerine mi öyle yazdınız?
Pardon, 2 MB
Dahası 2008 yılı için bazı iyileştirmeler yaptım 1 ilâ 1,5 MB. (İçindeki bilgiler güncel olduğu için siteye yüklemek istemedim, öğleden sonra göndereceğim)
Selamlar,

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
Merhaba,
Hüseyin bey gönderdiğim dosyada ŞRK veya İŞL sayfalarından birinde iken A sütunu süzme seçeneği olarak "Tümü" , B sütununda "NİSAN" , C sütununda "Tümü" seçiniz. Benim genel kullanım ekranım bu. Ancak size gerekli olan , A ve B sütunu aynı C sütununda "TK" süzme seçeneğini seçtiğinizde her firma için tek satır halinde, o ay tahakkuk eden ve mükellefe (müşteriye) bildirilmesi gereken meblağlar gelir ekrana. İşte sizin programınıza aktaracağınız bilgiler bunlar. Dikkat ederseniz bu meblağların bazıları hesaplanarak gelir (Bağkur, Ücret FKDV), bazıları manuel olarak girilir.

Şimdi Topla.çarpım ((A sütununda (x firması))*(B sütununda nisan)*(C sütununda "TK")*(diyelimki, K sütunundakiler)) dediğimizde o kişinin Nisan ayında yatacak bağkuru seçilecektir.

Bunları dosyada anlatmak isterdim. Kusuruma bakmayın, iş yoğunluğu.

Selamlar,

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
Sn Hüseyin
Merhaba, Bugün pazartesi, yani işgünü. Konu gündem de kalırsa başka Mali Müşavirler yeni eklemeler yapar düşüncesindeyim.
Selamlar,

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR 64 Windows 11 Home Single Language x64 TR
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
29-05-2025
Rica

Sayın Admin Hüseyin,

Günaydın ve hayırlı işler.

İlk iletiye eklediğiniz dosya indirilemiyor. Acaba rica etsem, bu yazılımı tekrar yüklemeniz mümkün mü?

Teşekkürler.

Sevgi ve saygılar.