MyNet Emailleri - ÖNEMLİ!

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Merhaba,
www.excel.web.tr den gönderilen emailler maalesef mynet email adresine ulaşmamaktadır.
Bunun sebebini henüz bilinmiyor.
Bugün bu konu ile ilgili MyNet'e mesaj gönderdik, henüz bir yanıt gelmedi.

Bu sorun nedeniyle mynet emaili olan üyelerimizin farkli email girmesi gerekecektir.
Yeni üye olacaklarada mynet email ile üye olma yasağı konmuştur.

Bilgilerinize

Excel Vers. ve Dili
(Excel 2016 - İngilizce)
Hüseyin Bey,

Ben mynet olan emaillimi değiştirmek istiyorum.
Fakat Kontrol Panel'den E-Mail & Şifre Düzenle adımını seçince sadece Şifre Düzenle ekranı açılıyor.E-Mail değiştirmek için hangi adımı seçmemiz gerekiyor.
Teşekkürler.

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Hüseyin Bey,

Ben mynet olan emaillimi değiştirmek istiyorum.
Fakat Kontrol Panel'den E-Mail & Şifre Düzenle adımını seçince sadece Şifre Düzenle ekranı açılıyor.E-Mail değiştirmek için hangi adımı seçmemiz gerekiyor.
Teşekkürler.
Sanıyorum bir ayar yapılması gerekiyor. Şimdilik siz yeni e-mail adresinizi bana özel mesaj ile gönderin ben değiştireyim.

Excel Vers. ve Dili
2003
bütün forum sitelerinin mailleri gitmiyor galiba her yerde mynet mail adresi vermeyin diye yazıyorlar her halde bilerek yapılan bir uygulama

konas06

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
ofis 2016 Türkçe
Herkese iyi geceler,
Burada maille ilgili bir konu gördüm benim de ne zamandır aklıma takılan bir konu var, O nu sizlere sormak istedim.
Konu şu; Burada herhangi bir konuya abone olduğumuzda bu konuya gelen mesajların mail adresine (gmail) gelmesini nasıl sağlıyoruz.
Bu konuda bilgisi olan var mı?
Saygılarımla

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Ana sayfada sol üst köşede bulunan "kontrol paneli" yazısını tıklayın. Açılan pencerede "seçenekleri düzenle" başlığını tıkladıktan sonra "geçerli abonelik tipi" başlığında e-posta bildirimlerinden birini seçin ve "değişiklikleri kaydet" butonuna basın.