Onay sistemi

Excel Vers. ve Dili
2017 türkçe
Merhaba arkadaşlar önümüzdeki ay onay sistemi kurma planım var. ihtiyaç görülen tüm hareket tablolarına onay sistemini eklemek istiyorum.

onay sistemi kurarken onayın çeşitleri oluyor. küçük onaylar ve büyük onaylar gibi. çoklu kişi ile onaylar var. bunada uyarak onay tablosunu nasıl tutmalıyız.

-A tipi onay tablosu, B tipi onay tablosu gibi her onay türü için ayrı tablomu açmalıyız yoksa bütün onayları tek tablodan mı tutmalıyız. Doğru olan şekli ile iş yapmayı çok önemsiyorum o yüzden nasıl tutmamız gerektiğini önemsiyorum.
-Çok kişinin onayı istenen onayda her onayı tek satır mı tutmak gerek yoksa her kişi yada grup için ayrı ayrı satır açıp onların birlikte verisinimi almak gerek.

Kişiler, işler, projeler, finans yönetimi gibi iş akışlarımız hazır kullanılıyor. amacımız onay tablosundan gelen onaylandı, bekliyor, reddedildi gibi oluşan bilgiyi iş akışındaki tabloya bağlamak. ve yönünü belirlemesi.

Hangi mantıkta tutulması doğrudur yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. herkese iyi çalışmalar dilerim.