Soru Personel Takip

Tugrul3406

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2019
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
15-01-2025
Merhaba,

Userform ile bu dosyayı hazırladım ancak nasıl çalışır hale gelir bilemiyorum yapmaya öğrenmeye çalışıyorum dosyayı baştan yapmanızı istemeyeceğim tabi ancak bakıp çözüp yapabilmem için biraz ilerlete bilirseniz ben de onun üzerinden devam ederim.

Mesela personel kayıtı nasıl yaparım tarih seçme yerlerine nasıl takvim eklerim v.b

Puantajda mesai girince mesela o güne çalıştı ise yoklama ekranında g çalışmadı ise örneğin ht ise ekrana ht nasıl yazar

Şimdiden çok ama çok teşekkürler

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

yusuf1284

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office Pro 2016 TR
09-02-2028
Öncelikle ihtiyacınıza yönelik başlıklar yer alan sayfalarınızı oluşturun elle kayıt yapacak şekilde sonra userform adlarını ve butonların adlarını düzenleyin

Greenblacksea53

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Tr
05-01-2025
Ben size Personel Kayıt sayfasını oluşturdum, kodlarını yazdım, takvim ekleme, öğrenmek için size kılavuz olacağını düşünüyorum. Aslında Personel sayfasına Delete, Edit, gibi butonlar ekleyebilirsiniz ve işlemleri yaptırabilirsin.

Ekli dosyalar

Tugrul3406

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2019
15-01-2025
Hocam, elinize emeğinize sağlık kodlardaki yeşille yazan yönlendirmler çok güzel burdan ilerleyip tamamlayacağım. Umarım güzel bir şey çıkar ortaya ve forumda herkesin kullanımına sunarız. Düğme eklemelirini de geliştirme için aldım. Çok çok sağolun.