program başka bilgisyarda hata veriyor

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
arkdaşlar küçük çaplı bir öğrenci kayıt programı yaptım buradan elde ettiğim bilgilerle ama başka bilgisayara çalıştırmaya kalkıyourz (object bu makina da avaiable değil diyor) oysaki iki makinede de aynı ofis yüklü standart tool lardan başka birşeyde kullanmadım kaydet butonu bu hatayı veriyor. nedir acaba ne yapmam lazım . teşekkurler

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Sorun çıkaran makinada bazı nesnelerin olmadığını gösterir. Sorun çıkaran bilgisayarda excel dosyanızı açın ve VB editöründe tools-referenceste missing ile başlayan referanslardaki işaretleri kaldırın.

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
sayı hocam ilginize oncelıkle teşekkur ederım. dosya dıger bılgısayarda çalışmadıı ıcın butun emeklerm boşa gıdecektı. sql olayında kuramadık. şimdi ben sorun çıkarna bılgısayarda vba editorde tools menusunde refeances kısman gırdıımde yukarıdan ilk 5 kısmın ışaretlı oldugunu gordum sizin missing kısmı dedınız yer neresıdır ılk 5 ten başka işaretlı yerde yok . teşekkurler

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
İşaretli olan referansların görüntüsünü eklermisiniz. Birde ado ile veri alıyor iseniz kodlarınızı verirmisiniz.

S

Skorpiyon

Misafir
Sayın honestguy25,

Eklemiş olduğunuz görüntüde "Missing" ile başlayan bir referans yok. Dosyanızı ekleyebilir misiniz.

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
şifre 1453 içerisinde işlem yaparken hata veriyor. object yok diyor..

S

Skorpiyon

Misafir
Sayın honestguy25,

Formlarınızdaki Calendar nesnelerini kaldırarak ve kodlardaki ilgili yerleri revize ederek deneyin.
(Yani kod içinde Calendar yazan satırları silin veya gerektiği şekilde düzeltin)

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
hocam programdaki calanderleri sildim birde bu kısmında burası sicil kayıt gibi yine diğer bilgisayarda "rapor1" userforum 58 e gierer ken hata veriyor. userforum active kısmında ason:a65.... kısmı hata veriyor bunun nedeni nedir acaba. teşekkurler şifrem "aha"

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
arkdaşlar bilen birisi bunada bakabilirmi acaba. o kadar emek verdım başka bılgısyarda çalışmıyor

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
peki hocam yukardaki mesajda belirtiğim bolum neden hata verir sizce? süzme filitrleme ile ilgili bir hatamıdır sizce?