Çözüldü SAATİ GELİNCE BUTON AKTİF OLSUN. (USERFORM AÇIKKEN)

Excel Vers. ve Dili
türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
13-01-2024
onemli deil hocam. sadece ben sanki onlarin emeklerini kicimser gibivalgiladim. hepiniz bastacisiniz. emegin ve bilginin en kucugu bile faydalidir hepimiz icin. ilgi ve alakaniz icin tesekkur ettim sizede. saygilarimi sunarim. amacim sizi incitmek deil elbette. sizde benim icin gercekten ustadsiniz. emeklerinize saglik

veyselemre

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Pro Plus 2021
Zülfü Bey, Merhaba,
Sorunuzu ilk gördüğüm anda müdahale etsem mi diye düşündüm, pek kimsenin işine karışmak istemediğim için müdahale etmedim. Ancak sizin kullandığınız yöntem koskoca akarsuyu bir bardak su içmek için kendinize çevirmek gibi bir şey, bir label de saat göstermek için bilgisayarı sürekli bir döngüye sokmak hiç mi hiç mantıklı değil, ha öğrenmek için yapıyormuşsunuz o başka ama sürekli kullanılacak bir şey değil. Haluk bey bu yapıyı bildiği için bu şekilde saat kullanmak isteyenlere alternatif (aslında alternatif değil tek geçerli yöntem) timer nesnesini göstermiş, belli bir seviyeye gelmiş üyeler için sorun çözümlensin de ne şekilde çözülürse çözülsün mantığı yeterli olmuyor. Burada bulunma amacımız kimsenin işini yapmak değil, insanların çeşitli problemlerine yardımcı olurken kendimizi de geliştirmek, burası o açıdan bir bulunmaz bir platform. Bu yüzden bir sorun çözüldükten sonra bile bir çok değişik alternatif çözümler sunuluyor. Kimse demiyor ki ben sorunu çözdüm, sen niye benim çözümümden sonra çözüm yazıyorsun diye.. Hatta sonraki çözümleri beğenen, teşekkür eden, tebrik eden, arşivine alan, bir başka soruda yeni yöntemi kullanan üyeler çoğunlukta, kendisini geliştirmek isteyen, bu şekilde tavır takınmak zorunda, gereksiz alınganlık yapmamak lazım...

Excel Vers. ve Dili
türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
13-01-2024
@veyselemre sayin emre. estafurlah. dediginiz gih birseyleri ogreniyoruz. herkes bildigi kadariyla veya bilmeyene ogreterek ben bilmedigim icin bisry paylastim ama sanki soruya cevap hlcalarimin cozumlerine haksizlik esildi diye dusundugm icin soyluyorum. bana bir harf ogretenin kolesi olurum misali. hepiniz cok kiymetlisiniz elbette. zaten ortada sorun yok. zaten ozur dileyerek soyledim. hepiniz ayri ayri mukemmel insanlarsiniz cunku biz bilgilerimizi sizden ogreniyoruz. hicbirinizin emegini hice sayamayiz. hepiniz iyiki varsini. hepinize ayri ayri saygilarimi sunarim. eger kustahlik etmissem cok cok ozur diliyorum wlbette. sadece ben anlasilmadim. ama neyse. varolun sagolun hepinizin emeklerine bilgilerine saglik