Saatli Maarif Takvimi

Excel Vers. ve Dili
(Ofis 2003-Türkçe)
Çok güzel bir çalışma eline yüreğine sağlık. Yalnız sizden bir isteğim olacak. iğer illerin ezan vakitlerini de koyabilirmisiniz. Örneğin ben çorum lu olduğum için içinde çorumun ezan vakitlerini göstersin. yada nasıl ekleyebilirim. yardımcı olursanız sevinirim

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Çok güzel bir çalışma eline yüreğine sağlık. Yalnız sizden bir isteğim olacak. iğer illerin ezan vakitlerini de koyabilirmisiniz. Örneğin ben çorum lu olduğum için içinde çorumun ezan vakitlerini göstersin. yada nasıl ekleyebilirim. yardımcı olursanız sevinirim
Sayın msinan987,

2008 versiyonunu hazırlarken diğer illerin de (hepsi zor ama meridyenlere uygun şekilde en az 10 il yeterli sanırım) vakitlerini göstermeye çalışırım.

Söz..:)

Excel Vers. ve Dili
(Ofis 2003-Türkçe)
Sayın msinan987,

2008 versiyonunu hazırlarken diğer illerin de (hepsi zor ama meridyenlere uygun şekilde en az 10 il yeterli sanırım) vakitlerini göstermeye çalışırım.

Anlaşılmıştır. Teşekkür derim. 2008 Yılı takvimini dört gözle bekliyorum. saygılar.

beab05

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2013
Çok hoş olmuş gerçekten ama tarihi ileri geri yapınca bir daha asla bulunduğumuz güne gelmiyor bir gün sonrasını gösteriyor ve geri dersem de bir gün öncesine dönüyor ayrıca açılan kutudan bir tarih seçersem de bugünü gösteriyor sadece ;) , belki sorun bana aittir yani Office 2007 den dolayı olabilir.. Ayrıca içerdeki alanları etkin hayır, kilitli evet yaparsanız kullanıcıların ilgisiz yerleri tıklamalarından dolayı şaşkınlıklarını engellemiş olursunuz.. Dost tavsiyesi olarak alın lütfen.. 2007 de deneyen başkası varsa cevap verirse çok sevinirim...

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Çok hoş olmuş gerçekten ama tarihi ileri geri yapınca bir daha asla bulunduğumuz güne gelmiyor bir gün sonrasını gösteriyor ve geri dersem de bir gün öncesine dönüyor ayrıca açılan kutudan bir tarih seçersem de bugünü gösteriyor sadece ;) , belki sorun bana aittir yani Office 2007 den dolayı olabilir.. Ayrıca içerdeki alanları etkin hayır, kilitli evet yaparsanız kullanıcıların ilgisiz yerleri tıklamalarından dolayı şaşkınlıklarını engellemiş olursunuz.. Dost tavsiyesi olarak alın lütfen.. 2007 de deneyen başkası varsa cevap verirse çok sevinirim...
Yerinde tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim.. Atlamışım iyi yakaladınız..

Alanları kilitledim ve hangi tarihe giderse gitsin bugüne geri dönmesini sağlayacak bir düğme ilave ettim..

Açılan kutu çalışıyor :???: Dediğiniz gibi versiyondan olabilir..

Selamlar..

gitarisyen

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office 2003 Türkçe
Sayın msinan987,

Sayın Taruz;

2008 versiyonunu ben de dört gözle bekliyorum.

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Kendime nostalji yaşatayım derken başımıza iş aldık galiba. :)

Sözüm söz.. Şu kütüphane projesini tamamlayalım her yıl takvimler benden...;)

Excel Vers. ve Dili
türkçe
Klasik maarif takviminden ne ararsanız var...

Ben, Windows'un Başlangıcına koydum, bilgisayarı sabah her açtığımda günün bilgilerini alıyorum..:)

Meraklısı için, içinde iki değişik form kapanma efekti var..
mesajın tarihi geçtiği için indiremiyorum
yeniden yayınlarmısın
teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
2002 türkçe
Teşekkürler emeğine sağlık.