Sabaha Kadar Ardım Ama Bulamadım

neo

:agla: saat Sabahın 6'sı oldu bulamadım

Herkese Sevi ve saygılarımı sunarım ....................

bu site beni uçurdu artık pilot gibiyim uçuyorum çok mutluyum 6 ,7 saat bu sitede dolaştım ve gördüklerime inanamadım çok aç gözlü davranıp herşeyi bilgisayarıma indirmek istedim ama başarılı olamdım zaman dodu 1,2 saat uyuyup işe gideceğim daha önce bir örnek dosya görmüştüm düşeyara ya ilgili ama dosyayı bulamadım arama yaparken siteye manyak şekilde bağlandım bir türlü çıkmak istemedim sevinçten ağlayabilirim sizleri belki tanımıyorum ama sizlere karşı inanılmaycak kadar mühabet besliyorum acizane bir öneride bulunmak istiyorum bu dosyaları copy /paste yapmak oldukça zorladı bunları indirmenin pratik bir yolu sağlanabilirmi acaba

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Sayın neo,
bilgi verebildiğimiz için mutlu, uykusuz bıraktığımız için üzgünüm.
Umarım işyerinde çok zorlanmazsınız bugün.

Þaka bir yana, forumun "Blgi Paylaşımı" amacına ulaştığını görmek bizim için en büyük mutluluk.

Ã?nerinize gelince;
Neden copy paste yaptığınızı anlayamadım.
Ekli dosyaları bir tıklama ile kendi bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz.
Belki sorunu biraz daha açarsanız netleşir.

Mahmut Bayram

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
2016 Excel Tr
sy neo, ben bu siteye ilk başladığım sıralar kayıt olmadan önce 2004 yılı başlarında idi. Bu siteye müptela olmuştum ve başka bir köyde görev yapıyordum. Hafta sonu ilçeye inip komple siteyi indirmeye çalışıyordum. TELEPORTPRO WEBSPRİTTER (harf yanlışı olabilir) programı ile fakat her seferinde de başarılı olamıyordum.
ANLADIM Kİ bu siteye KOPYALANAMAZ.
UMARIM NE DEMEK İSTEDİÐİMİ ANLAMIÞSINIZDIR.

neo

:hey:

copy derken sorulan sorulara değişik örnek kodlar veriliyor ve bunlar her zaman dosya halinde değil ve bazı sorular enfes denecek kadar güzel bunuda bırakın birde cevabı var insanın böyle birşeyden mahrum kalmasına dayanamıyorum . Soru başlıklarına Tıkladıgımızda gelen sayfayı tamamıyla copyalamak istiyorum .
Yaklaşık olarak 8 yıldır excel le ugraşıyorum bunun son 11 -12 aydır excel web tr sitesne üyeyim hayatım boyunca belkide hiç bir şeyi bu kadar rahat ögrenmediğimi söylersen abartmamış olurum 11-12 ay önceki bilgim le şimdikini karşılaştırmam mümkün değil bunu abartmaya hakkım olduğunu düşünüyorum şünki sitenin başında sabaha kadar sıkılmadan bıkmadan durabiliyorum ve ögrenmenin tadını çıkarta çıkarta ögreniyorum ....

Siz Siteyi Kuran Değerli Üstatlarıma Sevigi Ve Þükranlarımı Sunarım Allah yardımcınız olsun Dünyanın sizin gibi insanlara ihtiyacı var..........

doğru söze ne denir

valla bende neo kardeşime katılıyorum, sayenizde saatler, hatta günler süren işlemleri tek tuşla yapar hale geldim, ve kod yazmayı hiç bilmediğim halde yavaş yavaş konuya vakıf oluyorum, tüm üstadlara ve tüm forum kardeşlerime sonsuz tesekkürler, iyi ki varsınız...

neo

:agla: Herkese Sevi Ve Saygıalrımı Sunarım

Sn:Hüseyin

Daha öncede belirtiğim gibi bazı konuları soru ve cevabıyla iliği konuları aynen Excel dosyalarını bilgisayarımıza indirdiğimiz gibi soruları ve cevaplarında indirebilmemiz güzel olacağını düşündüm bununla ilgili biz ögrencilerinize yardımcı olması açısından önemli olduğunu düşünüyorum

Saygılarımla