Soru Satıra Veri Girdikçe Renk Değişimi ve Alt Kenarlık Atma

Excel Vers. ve Dili
Excel Vers. ve Dili:
Office 2016 TR 64 Bit
A10 Hücresinde koşullu biçimlendirme formülü olarak kopyalayınız.Biçimden, alt kenarlık seçiniz ve yazı tipini siyah yapınız.
Kod:
=VE($A10<>"";$A10>0)

mc_exrem

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2019
64bit
Tr
Win 10
A10 Hücresinde koşullu biçimlendirme formülü olarak kopyalayınız.Biçimden, alt kenarlık seçiniz ve yazı tipini siyah yapınız.
Kod:
=VE($A10<>"";$A10>0)
Bunu kod ile yapamaz mıyız çünki yazdığım halde biçimlerndirmeyi uygulamıyor.

bycakir

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office 365 ProPlus
=eğer($a10<>"";1) buda işinizi görür hücre hareket gördüğünde renklenir.

mc_exrem

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2019
64bit
Tr
Win 10
Dosyanız.0 lar var.0 olduğundada biçimlendirme yapsın isterseniz.Formülü
Kod:
=$A10<>""
şeklinde düzenleyiniz.
https://www.dosyaupload.com/emiX
çok teşekkür ederim. Çıktı alırken sıfırlar da çıkmasın istiyorum ama bu eklediğim çalışma sayfasındaki tabloyu eklemeye uğraştım ama kodu da formülü de göremedim. Bu işlemi oraya nasıl uygulayabilirim acaba, ya da eklediğim dosyaya siz uygulayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

mc_exrem

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2019
64bit
Tr
Win 10
Dosyanız.Biçim ve koşullu biçimlendirmelere bakınız.A ve H Sütununda 0 lar görünmez.
https://www.dosyaupload.com/aaia
teşekkür ederim ama bu sayfayı yüklediğim dosyaya eklemek istiyorum. Ne kodu ne de formülü bulabildim. Sizden ricam formülün yerini belirtmeniz ya da bu sayfayı benim dosyaya eklemeniz. Yardımlarınız için teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim .

Excel Vers. ve Dili
Excel Vers. ve Dili:
Office 2016 TR 64 Bit
Giriş sekmesinde.Hücre biçimi isteğe uyarlamış.Veya A10 Hücresinde fare sağ tuşu yaptığınızda aşağıdaki formülü göreçeksiniz.
Kod:
[=0]"";Genel
A10 hücresinde,Koşullu biçimlendirme ,Kuralları yönet,Kuralları düzenle seçtiğinizde aşağıdaki formülü göreçeksiniz.
Kod:
=VE($A10<>"";$A10>0)

mc_exrem

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2019
64bit
Tr
Win 10
Giriş sekmesinde.Hücre biçimi isteğe uyarlamış.Veya A10 Hücresinde fare sağ tuşu yaptığınızda aşağıdaki formülü göreçeksiniz.
Kod:
[=0]"";Genel
A10 hücresinde,Koşullu biçimlendirme ,Kuralları yönet,Kuralları düzenle seçtiğinizde aşağıdaki formülü göreçeksiniz.
Kod:
=VE($A10<>"";$A10>0)

Bu şekilde düzenleme yaptım ama A satırındaki verileri silince sağ taraftaki veriler beyaz olmuyor?

Excel Vers. ve Dili
Excel Vers. ve Dili:
Office 2016 TR 64 Bit
Dolgu rengini ve yazı rengini beyaz yapınız.ve Uygulama alınını,B10:H35 yapınız.

Son düzenleme:

mc_exrem

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2019
64bit
Tr
Win 10
Dolgu rengini ve yazı rengini beyaz yapınız.ve Uygulama alınını,B10:H35 yapınız.
a satırını siyah yapınca sağ beyaz oluyor. a yı beyaz yapınca sağ siyah oluyor ?
bir de [=0]"";Genel kodunu uygulayamadım ondan mı oluyor acaba?

Excel Vers. ve Dili
Excel Vers. ve Dili:
Office 2016 TR 64 Bit
Ne yapmak istediğnizi açıklayınız.Ona göre çözüm önerileri geleçektir.Ben çözemez isem forumda çözen arkadaşlar olaçaktır.

Son düzenleme:

mc_exrem

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2019
64bit
Tr
Win 10
Ne yapmak istediğnizi açıklayınız.Ona göre çözüm önerileri geleçektir.Ben çözemez isem forumda çözen arkadaşlar olaçaktır.
sizin yaptığınız dosyayla bendeki dosyanın içindeki koşullu biçimlendirmeleri karşılaştırdım hepsi aynı ama bende A hücresindeki verileri silince alt çizgiyi kaldırıyor ama sağdaki verileri beyaz yapmıyor.

Excel Vers. ve Dili
Excel Vers. ve Dili:
Office 2016 TR 64 Bit
Fare sağ tuş yapınız.Hücre biçimlendir seçiniz.İsteğe uyarlanmış.Genel yazan yere kodu yazarsanız (kopyalarsanız) 0 olan değerler görünmez.

mc_exrem

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2019
64bit
Tr
Win 10
çözüldü olarak başlığı nasıl değiştiriyoruz?