sayfa yazdırma

Excel Vers. ve Dili
2003
arkadaşlar bir sayfa hazırladım otomatik olarak başka bir sayfadan veri alıyor ama bu sayfanın satırları çok fazla sadece veri olan satırları yazdırmasını istiyorum otomatik olarak ayarlı olduğu içinde bütün satırlarda veri vermış gibi görünüyor ve sayfalar boş çıkıyor....... yardımcı olursanız çok sevinirim.. şimdiden teşekkürler.......

Metin Karaağaç

Uzman
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2016 Pro Plus-Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
10-12-2025
1.Eğer yazdırılacak satırlar arasında boşluk yoksa Dosya/yazdırma alanını belirle diyerek sorununuzu çözebilirsiniz.
2.Eğer yazdırılacak kısımlar birbirinden uzaksa fakat sabitse basit bir makro hazırlayıp bu makroyu düğmeye atayarak sorununuzu çözebilirsiniz.
Eğer ikisi de değilse dosya ile ilgili daha ayrıntılı bilgileri bize aktarmanız gerekir, yani dosyayı buraya ekleyiniz ve üzerinde nasıl bir yazdırma istediğinizi açıklayınız.
İyi akşamlar..

Excel Vers. ve Dili
2003
arkadaşım cavabın için sağol fakat sorun biraz farklı
benim bi tane detaylı bilgileri girdiğim bir sayfam var, ikinci bir sayfada ise sadece yazıcıdan çıktı alacağım şekilde bilgiler var fakat bu bilgiler detaylı olan veir sayfasından otomatik geldiği için veri sayfasındaki satırlar 15 tane de olabilir 150 tanede ben butona yazdır diye tıkladığım zaman sadece cıktı alacağım sayfadaki veri bulunan satır kaç tane ise (mesela 60) sadece iki sayfa çıktı alsın (mesela 150 satır ise) üç sayfa çıktı alsın yani sayfadaki satırlara göre yazdırılabilir alanını kendi ayarlasın..........

Metin Karaağaç

Uzman
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2016 Pro Plus-Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
10-12-2025
Ben de farklı bişey kastetmedim ki zaten Sn cobra29.
yazdırma sayfasına verileri nasıl çağırdığınızı bilmediğimi o yüzden size kesin bir yanıt veremeyeceğimi söyledim.
Siz gene de kesin bilgi vermemekte direniyorsunuz.