Sayın Necdet Yesertener

htsumer

Altın Üye
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel-2003
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
16.08.2026
Dersaneye vermiş olduğunuz çalışmadan dolayı sizi tebrik ederim.
Çalışmanızı tek tek inceledim.Gerçekten çok temiz ve gerekli konuyu içeren bir çalışma işlemişsiniz.Ã?zellikle resimlerin kesimi/rütuşu..

Bu vesile ile dersanede çalışmanız altına yazmak isterdim ama biliyorsunuz buna müsaade yok.. :eek:

Bunun yerine bir tıklama ikonu verilse Teşekkürler/Güzel olmuş/Harika olmuş....vs...(Berbat ikonu olmasın) :eek:

Biz tıklıyalım,tıklayan adı yazsın verdiği kanaat altında çıksın..

Ee onere etmek ve edilmek güzel olsa gerek..

Başarılarınızın devamı dileğiyle..
İyi geceler.

Haluk

𐱅𐰇𐰼𐰚
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Çok doğru, Tuğrul arkadaşıma katılıyorum.

Gerçekten çok özenli bir çalışma ve sunum olmuş. Foruma katkılarınız çok güzel, herbiri buram buram emek kokuyor.

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Bende böyle bir başlığın açılacağından emindim. Çünkü Necdet bey bu takdiri fazlasıyla hak etmiş bir üyemiz. Çalışmalarındaki detay; makalenin öğretici yanını en üst düzeye çıkartıyor. Kendisine, böylesine mükemmel çalışmalarını bizlerle paylaştığı için bir kez daha teşekkür ediyorum.

Başarılarınızın ve katkılarınızın devamı dileğiyle

Not:Sn htsumer'ede bu başlık nedeniyle teşekkür ediyorum.

htsumer

Altın Üye
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel-2003
16.08.2026
Not:Sn htsumer'ede bu başlık nedeniyle teşekkür ediyorum.
Ne diyeyim ...
Siz mesajınızı Dersanede ilgili yere yazmışsınız..Bende kıskandım.. :hey:
Buraya açtım işte..
Þaka bir yana sayın Haluk'un dediği üzere sizde bunu hissetmiş olmalısınız..

Ama bir şeyi unutmuşsunuz sayın Levent,verdiğim öneri hakkında yorum veya daha değişik fikir?
Çünkü bu mesaj php forumunda zamanla tozlu raflara doğru aşağıya iniyor.Eser ebedi kalmalı,takdiri ve teşekkürü ile.

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Ama bir şeyi unutmuşsunuz sayın Levent,verdiğim öneri hakkında yorum veya daha değişik fikir?
Çünkü bu mesaj php forumunda zamanla tozlu raflara doğru aşağıya iniyor.Eser ebedi kalmalı,takdiri ve teşekkürü ile.
Tamamen katılıyorum. Lakin konunun teknik olarak yapılabilirliğine ancak Sn ALPEN karar verebilir.

mehmett

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
Ben de Necdet beyin çalışması altına teşekkür etmek için "Cevap yaz" tuşunu tıklamıştım ama oraya bizim yazmamız yasaklanmış olduğundan elim boş dönmüştüm. Necdet beye foruma olan katkılarından dolayı çok teşekür ediyorum, son çalışması da büyük bir emek sonucu ortaya çıkmış harika bir ders.

Bu başlığı açtığı için ve getirdiği öneri için de htsumere teşekkürler.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Bu kadar eleştiriden sonra bende orijinal dersin altına yazmayıp buraya yazayım dedim.

Sayın Necdet Bey,
çalışmalarınız mükemmel.
Tekrik ediyor ve devamını sabırsızlıkla bekliyorum.
:bravo:

Necdet

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Türkçe
Takdir görmek gerçekten çok hoş bir duygu, bütün arkadaşlara teşekkür ederim.

Ayrıca bu çalışmayı siteye aktaran Sayın Levent beyin emeği içinde teşekkür ederim.

İyi Çalışmalar.

Korhan Ayhan

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-En 64 Bit
Bende yukarıda yapılan tüm yorumlara katılıyorum ve sizi tebrik ediyorum :bravo: :bravo: :bravo:

Sayın Necdet Yesertener,

Yoğun emek, bilgi ve özen gösteren bu çalışmanız için tebriklerimi sunar, başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.

Saygılar...

Kemal Demir

Özel Üye
Gerçekten Çok Güzel Olmuş Ellerine Sağlık Sn.Necdet_Yesertener, :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

htsumer

Altın Üye
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel-2003
16.08.2026
Hüseyin' Alıntı:
Bu kadar eleştiriden sonra.....
Eeee teknik konularda açıklama yokmi?Sayın Teknik Yönetici abi.. :mrgreen:
Olur veya olmaz ..Þansımızı kullanalım. :fircala:

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Eeee teknik konularda açıklama yokmi?Sayın Teknik Yönetici abi..
Sayın htsumer,
Excel Dersanesi bölümünü kurarken tüm yönetici arkadaşlar ile ortak karar olarak bu bölümün kullanıcılara kapalı olmasını kararlartırdık.
amacımız ise sadece öğrenmek isteyen kişilerin uzun soru cevap veya tebrik mesajları okumak yerine sadece öğrenmek istediklerine konsantre olmalarını sağlamaktı.
Eğer açık bıraksaydık, bu mesajların hepsi o yüzel çalışmanın devamı gibi altında yer alacaktı.
Yine konu ilgili sorusu olan arkadaşlar dersin altına mesaj gönderecektiki sonrasında DERS niteliğindeki çalışmaların özelliği yok olacaktı.

Amaç ve düşünce bu yoksa neden diğer taraflara mesaj göndermelerine izin verdiğimiz üyelerimize kısıtlama getirelim?

Umarım açıklayabilmişimdir. :arkadas:

htsumer

Altın Üye
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel-2003
16.08.2026
Yeterli açıklama için teşekkürler.
Tabiiki bunun böyle olduğu şüphesiz.Sadece madalyon hikayesi..
Teşekkürler.

Sn :Necdet_Yesertener

Harika bir çalışma taktir ettim tüm gerçekçiliğimle söylüyorum sitedeki bir dostumuzun böyle bir çalışmayı paylaşıma sunması ve böyle dostlarla birlikte olmak beni bir üye olarak hoşnut etti, gururlandırdı sizi tebrik ederim. Bundan sonraki çalışmalarınızda size başarılar dilerim.

Excel Dersanesi bölümünü kurarken tüm yönetici arkadaşlar ile ortak karar olarak bu bölümün kullanıcılara kapalı olmasını kararlartırdık.
amacımız ise sadece öğrenmek isteyen kişilerin uzun soru cevap veya tebrik mesajları okumak yerine sadece öğrenmek istediklerine konsantre olmalarını sağlamaktı.
Doğruya doğru eklenecek birşey yok.Bu kararıda taktir ettim.