selenium click sorunu

Excel Vers. ve Dili
microsoft office 2019
merhaba
Selenium basic ile https://www.tcmb.gov.tr/kurlar/kurlar_tr.html sayfasından kurları almak istiyorum. Tatil ve hafta sonu haricindeki kurlarda sorun yok. Ancak Hafta sonu ve tatil günlerine denk gelen kurlarda bir önceki günü seçmek istiyorum. Örnek olarak aşağıda HTML kodu var. Kırmızı renkli satırdaki element aktif olmadığından tıklama yapılamadığı için Yeşil renkli element seçilerek tıklanması gerek. Tıklama (Click) kontrolünü nasıl yapabilirim?

<td class=" undefined" data-handler="selectDay" data-event="click" data-month="6" data-year="2021"><a class="ui-state-default" href="#">12</a></td>

<td class=" undefined" data-handler="selectDay" data-event="click" data-month="6" data-year="2021"><a class="ui-state-default" href="#">13</a></td>

<td class=" undefined" data-handler="selectDay" data-event="click" data-month="6" data-year="2021"><a class="ui-state-default" href="#">14</a></td>

<td class=" ui-datepicker-unselectable ui-state-disabled undefined"><span class="ui-state-default">15</span></td>

<td class=" undefined" data-handler="selectDay" data-event="click" data-month="6" data-year="2021"><a class="ui-state-default" href="#">16</a></td>

Haluk

𐱅𐰇𐰼𐰚
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
TCMB bu verileri kamuya açık olarak XML formatında yayınlarken, kullanıcıların bu verileri hızlı bir şekilde almasını amaçlamıştı.

Siz, tam tersine "Selenium" ile sonuç elde etmeye çalışıyorsunuz.... Belli bir nedeni var mı "Selenium" kullanmak için ?

.

Excel Vers. ve Dili
microsoft office 2019
TCMB bu verileri kamuya açık olarak XML formatında yayınlarken, kullanıcıların bu verileri hızlı bir şekilde almasını amaçlamıştı.

Siz, tam tersine "Selenium" ile sonuç elde etmeye çalışıyorsunuz.... Belli bir nedeni var mı "Selenium" kullanmak için ?

.
Herhangi bir nedeni yok. Öğrenmeye çalışıyorum. Başka yerde de karşıma çıkabilir.