sınav programı

Metin Karaağaç

Uzman
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2016 Pro Plus-Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
10-12-2025
Selamlar.
Ben bu çizelgeyi forumda bulmuş ve kaydetmiştim. Şimdi nerede olduğunu bulamadım bi türlü.
Daha önce buna benzer soruya da rastlamadım(sorulmuş olabilir ama ben görmedim). Arama da yaptım ama bir sonuç alamadım.
Benim sorunum, ekte gönderdiğim çizelgeyi mesleki eğitim merkezlerine uyarlamak. Şöyle ki;
Çizelgenin asıl halinde 3 adet komisyon üyesi ve 3 adet gözcülük görevi için sütunlar belirlenmiş. Programdan aktar tuşuna basınca da ona göre dağıtım yapıyor.
Ben bu görevlerin arasına "SANAYİ TEMSİLCİSİ" görevi de eklemek istiyorum. Yeni çizelge ekte gönderdiğim gibi, 2 adet komisyon, 2 adet gözcülük, 2 adet de sanayi temsilciliği olsun diye düşündüm(bu rakamları değiştirebilirim).
Pragramdan aktar dediğim zaman istediğiöm şey olmuyor çünki hangi görev verildiğini hücrede yazan yazıdan değil, kodlardaki yazılardan alıyor.
Bu kodları düzenleyemedim. İstediğim şekilde düzenlenebilir mi?
ya da en güzeli(benim istediğim) görev isimlerini "program" sayfasındaki 3. satırdan okuyabilir mi?
Teşekkürler.

EDİT: VBA şifresi 7864460

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Metin Karaağaç

Uzman
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
10-12-2025
Arkadaşlar uygun bir saat değil biliyorum ama başka zamanlar bilgisayarın başına pek geçemiyorum.
Acaba sorunumu nasıl çözebilirim?

AS3434

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
M.Office/Excel 2007 Türkçe
Sn. Acemi1

Acaba istediğiniz şöyle birşey mi?

Metin Karaağaç

Uzman
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
10-12-2025
Evet kesinlikle bu.
Teşekkür ederim Sn AS3434 :arkadas:

Excel Vers. ve Dili
2010
Selamlar.
Ben bu çizelgeyi forumda bulmuş ve kaydetmiştim. Şimdi nerede olduğunu bulamadım bi türlü.
Daha önce buna benzer soruya da rastlamadım(sorulmuş olabilir ama ben görmedim). Arama da yaptım ama bir sonuç alamadım.
Benim sorunum, ekte gönderdiğim çizelgeyi mesleki eğitim merkezlerine uyarlamak. Şöyle ki;
Çizelgenin asıl halinde 3 adet komisyon üyesi ve 3 adet gözcülük görevi için sütunlar belirlenmiş. Programdan aktar tuşuna basınca da ona göre dağıtım yapıyor.
Ben bu görevlerin arasına "SANAYİ TEMSİLCİSİ" görevi de eklemek istiyorum. Yeni çizelge ekte gönderdiğim gibi, 2 adet komisyon, 2 adet gözcülük, 2 adet de sanayi temsilciliği olsun diye düşündüm(bu rakamları değiştirebilirim).
Pragramdan aktar dediğim zaman istediğiöm şey olmuyor çünki hangi görev verildiğini hücrede yazan yazıdan değil, kodlardaki yazılardan alıyor.
Bu kodları düzenleyemedim. İstediğim şekilde düzenlenebilir mi?
ya da en güzeli(benim istediğim) görev isimlerini "program" sayfasındaki 3. satırdan okuyabilir mi?
Teşekkürler.
Çizelge banada lazım ama yazdığınız yazıda çizelgeyi göremiyorum yardımcı olurmusunuz

Metin Karaağaç

Uzman
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
10-12-2025
Dosya ortadan kaybolmuş. O yüzden ilk mesaja tekrar ekledim.
VBA şifresi 7864460

cems

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
office 2003 tr + office 2010 tr 32bit
13-06-2024
Merhaba,
Galiba ya yanlış dosya ya da bir sorun var . aktarmak için ikona basınca a17 den itibaren alt kısmı olduğu gibi sildi

Metin Karaağaç

Uzman
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
10-12-2025
Merhaba,
Galiba ya yanlış dosya ya da bir sorun var . aktarmak için ikona basınca a17 den itibaren alt kısmı olduğu gibi sildi
A Sütunu zaten kullanılmıyor. Hangi sayfadaki verileri sildiğini anlamadım.
Ayrıca şu an başka şehirde olduğum için internete pek giremiyorum. Önümüzdeki hafta tekrar dönücem, o zaman daha ayrıntılı yardımcı olmaya çalışırım.