Siz Yokken Bilgisayarınızda Neler Yapılmış Öğrenin.

Excel Vers. ve Dili
excel 2000
selam
yukarıdaki bilgiler sayesinde iş yerimde remote kontrolü kurdum . çok güzel çalışıyor. teşekkürler hepinize.
peki evdeki pc'im ile iş yerimdeki pc'me bağlanmam için neler gerekli, yol göstereceklere şimdiden teşekkürler.

redhand gibi programlar bir key logger programlarıdır aynı zamanda sizin makinada neler yapılmış bu programı yapan kişilerede gönderiyor pek güvenli programlar değil arkadaşlar söylemesi benden

Remote Administrator programı ile ağdaki bir pc den başka ağdaki bir pc ye

1 Ulaşmak istediğin PC de Remot Adm.server kurulu olmalı default ayarları değiştirme.Daha sonra programın yeni bağlantı ikonuna bas açılan pencerede üst tarafa biliyorsan PC nin IP sini veya adını yaz ve tamama bas.Bu kadar.

Excel Vers. ve Dili
office 2007 tr
arkadaşlar bi hafta kada önce radmin isimli programı indirmiş ve kurmuştum yalnız bizdeki makinanın biri xp diğeri ise 98 işletim sistemine sahip xp olan makinada sorunsuz çalışıyor ama 98 kurulu makinada diğer bilgisayarın monitörünü görmek için tıkladığımda ben diyeyim 20 siz deyin elli sayfa açılıyor ben işletim sistemi farklılığından olduğunu tahmin ediyorum ama daha kimseylede konuşmamıştım bu konuyu böyle bi problemle karşılaşanınız varsa ve çözümünü bulabildiyseniz benide bi haberdar edin lütfen
saygılar

arkadaşım bu proğramın galiba bir casus yazılım proğramı olmasın sakın.izleyelim derken bazı şahıslar tarafından izlenmeyelim.galiba trojen le çalışan bir proğram.vede pek güvenli gelmedi bana.YİNEDE YAPTIÐIN ÇALIÞMANDAN VE EMEÐİNDEN DOLAYI TEÞEKKÜR EDİYORUM.

öncelikler herkese selamlar.
remote programı kullanuşlı bir program fakat asıl konu bu programı kullanabilmek için sabit bir ip ye ihtiyacınız var şimdiden herkese kolay gelsin iyi çalışmalar

arkadaşlar master proğramı ile ağlardaki tüm ekranları görebilir müdehale edebilir hatta kullanılmaz hale getirebilirsiniz.. bilgisayarı kilitleyebilir--karşı ağdaki bilgisayarı kapatabilir... ve art alan resmini değiştirmeniz mümkündür..

Bilgi Paylaştıkça Değer Kazanır........................

Daha ayrıntılı bilgileri burada takip ederseniz bilgi verebilirm..........................
saygılarımla.........

ya merhaba arkadaşlar ben indirdim ama programı şifreyiii :((((bilmiyorum
yardımcı olur musunuz

lovekiller

arkadaşım sağolasın,programı kaldırdım... :arkadas: