Sn. SCKYBERK

Yazılım ve Donanım başlığında bugüne kadar bu kadar faydalı ve birbirinden güzel programları bu kadar kısa zamanda ve serilikte SCKYBERK'den başkası eklemedi. Sağol SCKYBERK... Eline sağlık

Rica ederim sayın SCKYBERK, siz bunları eklemeye devam edin biz müteşekkir olmaya devam ederiz. Saygılar

Eğer sizin gibi düşünen arkadaşlar var ise forma bu konuda destekleyen yazılar yazarlarsa sanırım Moderatör ve site admini gereken ilgi alakayı gösterecekler ve illegal olmayan bu proğram bilgilerinin arkadaşların bilgi ve becerisine sunucak ve paylaşımları destekleyeceklerdir...
HIDROKINON Desteklerin için sağ ol diğer arkadaşlarında bize bu konuda desteklerini bekler BİLGİ PAYLAÞTIKÇE DEÐER KAZANIR Sloganı ile yolumuza devam ediyoruz..

DESTEKLERİNİZ İÇİN BİNLERCE TEÞEKKÜRLER............

SAYGILARIMLA .

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
merhaba sayın SCKYBERK
bizlere faydalı program sunumlarınızdan dolayı teşekkür ediyor,devamını diliyorum.

mehmett

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
Bu güzel bilgiler için ben de teşekkür ediyorum Sn SCYBERK. Her yerde bulunmayacak faydalı bilgileri bir araya toplamışsınız. Elinize sağlık.

Arkadaşlar görüş ve önerilerinizi açık yüreklilikle sergilediğiniz için çok teşekkür ederim.. Yakında bir çok daha proğramın genel kullanım özellikleri ve proğramın alt yapısı hakkında bilgi vermeye devam edeceğim..Formun admin ve moderatörlerine sonsuz teşekkür ederim sizlere bir şekilde bunlara ulaşmalarınıza katkıda bulundukları için..........

:hey: İYİ Kİ VARSIN www.excel.web.tr :hey:

SAYGILARIMLA

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 -TR
Office 2003 -ING
Office 2007 -ING
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
29/11/2020
Bildiğini başkalarıyla paylaşmak bence bir ERDEM dir. Butür davranış içinde olan tüm arkadaşlara cani gönülden teşekkür ederim.

Sn.SCYKBERK;
Bütün minnetarlığımla arkadaşlarıma katılmamak mümkün değil? Bu güzel bilgileri bizlerle paylaştığın için teşükkür ediyorum.

Değerli arkadaşlarım istediğiniz bir proğram hakkında bilgi edinmek isterseniz formu takip edin yakında form alanında sizlere süprizlerimde olacaktır.............
her türlü sistem ve sorunlarını başkalarını rahatsız etmeyecek şekilde dile getirin mümkün mertebe yardımcı olmaya çalışacağım..
Ã?ZVERİLİ BU ÇALIÞMA MI DESTEKLEYECEÐİNİ ÜMİT EDİYORUM

SAYGILARIMLA.

:hey: BİLGİ PAYLAÞTIKÇA DEÐER KAZANIR :hey: