Sorgulama ekranı yaratmak

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Türkçe

alicetinkaya1@gmail.com
Bu arada bu çalışmada Excel dosyasının hiç açılmamasını nasıl sağlıyabilirim.Yani tüm çalışma kullanıcılar tarafından sadece userform ekranında gerçekleştirilsin.

Excel Vers. ve Dili
2003
ben her satıra süzme makrosu yapmak istiyorum. Ayrica ögrenci numarasini yazdigim takdirde ögrencinin bilgilerinin gelmesini ve oraya giris yaptigimda bu degerleri listeyede atmasini istiorum. Örnek bir calismayla formülleri görebileceğm sekilde tasari hazirlayablrmisiniz?

Excel Vers. ve Dili
Office Excel®2007®TR
Size nasıl Teşekkür edeceğimi bilmiyorum işte tam olarak istediğim buydu.
Tabiki programı detaylıca inceliyerek daha iyi ögrenmeye çalışacağım.
Grafik ekranı ise tak bir grafik olacak ama filtre ile kayıt sırasında girdiğim bilgilerden bazıları için günlük,haftalık ve aylık olarak garfik oluşturacağım daha doğrusu isteğim o ancak şuan için bu proğramıögrenmeye çalışayım onu daha sonra yapmaya çalışacağım.Tabi muhtemelen yine size başvuracağım galiba.
Teşekkürlerim nasıl anlatsam azdır eğer İzmir'de olsaydınız sizi bir akşam yemeğine götürür hem bir nevi Teşekkür etmiş olur hemde bu konuda baya konuşurduk,gerçi ne yapsam azdır ma neyse.Bir bilgiyi ögretene paylaşana herzaman saygım sonsuzdur.
Tekrar Teşekkür ederim .
Saygılarımla.
Rica ederim.İyi çalışmalar dilerim.Saygılar...
Bu arada bu çalışmada Excel dosyasının hiç açılmamasını nasıl sağlıyabilirim.Yani tüm çalışma kullanıcılar tarafından sadece userform ekranında gerçekleştirilsin.
Dosyayı yukarıda güncelledim.

Excel Vers. ve Dili
2003
sayın özgretmen. Ben her satıra yaptiginiz süzgeci ve ögrenci listemde ögrenci numarasini girdigim takdirde alta o ögrenciyle ilgili bilgilerin gelmesini ve buraya girdigim güncellemeyi liste icerisine atmasini istiyorum. Kodları gönderebilirmisinz?

Excel Vers. ve Dili
Office Excel®2007®TR
sayın özgretmen. Ben her satıra yaptiginiz süzgeci ve ögrenci listemde ögrenci numarasini girdigim takdirde alta o ögrenciyle ilgili bilgilerin gelmesini ve buraya girdigim güncellemeyi liste icerisine atmasini istiyorum. Kodları gönderebilirmisinz?
Sayın yasinilgin;
Yeni bir konu başlığı açınız.Ve örnek bir dosya hazırlayıp , ne istediğinizi açık bir şekilde belirtirseniz yardımcı olacak kişiler çıkacaktır.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Türkçe

alicetinkaya1@gmail.com
Çok çok Teşekkür ederim.
Saygılarımla.Tekrar görüşmek üzere.