Soru Arşivleme Programı

Excel Vers. ve Dili
2019
lemruk hocam öncelikle program için cok teşekkürlerimi sunuyorum size aşağıdaki sorunla karşılaşıyorum nasıl çözebilirim?

asdsxx

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2016 Türkçe
Bu Program nereye kuruluyor. Kaldırmak istesek nasıl kaldıracağız

Excel Vers. ve Dili
2016 TÜRKÇE
Selamün aleyküm. Öncelikle emeğinize sağlık Leumuk Hocam. Sizden gelen mutlaka güzeldir. Ancak; Programı kurdum. Çalıştırdım. Soru Bankası vbs dosyasını çalıştırınca başarıyla güncellendi. Tekrar çalıştırın mesajı aldım ama tekrar çalıştırınca aşağıdaki hatayı aldım. Program ekrandan kayboldu. Bilgisayar yavaşladı. Çıkardığım dosyaları silmek istediğimde başka bir program kullanıyor mesajı aldım. Oysa görünüşte çalışan program yoktu. Restart yapınca excel kendisi çalışıp tamir yaptı. Tekrar çalıştırmaya korktum. Ne yapmalıyım. Saygılar.

leumruk

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Office 2010 & 2013 tr
Aleykümselam,
Sayın Vurkan, Sorun 64 bit olan dosyada vardı. Eklediğiniz fotoğrafta 64 bit kullandığınızı görüyorum. Sorunun sebebi, dosyaya güncellemeleri kontrol etmesi için bu başlığın linkini eklemiştim. Daha sonra forum sitesinin arayüzü değişince link adresi de değişmişti. 32 bit versiyonu güncellemişim fakat 64 bit olanı anlaşılan unutmuşum. Dosyaları güncelledim. Yeniden deneyiniz. Bilgisayarımda 32bit office kurulu olduğu için deneyerek gönderdim. 64 bit versiyonu deneyemedim sorun olursa bildirirsiniz.

leumruk

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Office 2010 & 2013 tr
lemruk hocam öncelikle program için cok teşekkürlerimi sunuyorum size aşağıdaki sorunla karşılaşıyorum nasıl çözebilirim?
Sn. beyefend1, karşılaştığınız hata sadece 64 bit versiyonlarda oluyor. Onu da güncelledim. Bilginiz olsun.

Excel Vers. ve Dili
2016 TÜRKÇE
Sayın Leumruk Şimdi çalıştırdım. Normal çalıştı. İnceleyeceğim. Bir sorun olursa bildiririm. Allah razı olsun. Saygılar.

konas06

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
ofis 2016 Türkçe
Sayın leumruk Hocam,
Belli ki çok güzel bir çalışma, benimde böyle bir uygulamaya ihtiyacım var.
Uygulamanın popülerliği bakımından, sizden yada imkanı olan bir arkadaşımızdan bu dosyanın kurulum, kullanımın ve uyarı hata kodlarının çözümleri ilişkin bir videolu yada resimli anlatım yapılmasının çok faydalı olacağını düşünüyorum.

Ayrıca,
Program ilk defa açılırken şöyle bir hata alıyorum. (64 bit kullanıyorum)

Ekli dosyalar

leumruk

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Office 2010 & 2013 tr
Sn. konas6,
Yeniden indirip deneyiniz.
Klasörü winrardan çıkardığınıza emin olunuz.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
HOCAM, çalışmanızın hayranıyım öncelikle. Programınızı uzun zamandır kullanıyorum. Vaktiniz olduğu zaman "OTOMATİK TEST HAZIRLA" menüsünde bulunan "ünite" kısmına sabitleme işareti koymanız mümkün müdür? Aynı ünite içindeki konuları seçerken sürekli ünite kısmını tekrar tekrar girmek gerekiyor.
Allah sizden razı olsun.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Hocam ayrıca programın içerisine soruları ekran alıntısı ile değil de jpg uzantılı dosya olarak kopyalasak programın çalışmasında problem olur mu?

leumruk

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Office 2010 & 2013 tr
Hocam ayrıca programın içerisine soruları ekran alıntısı ile değil de jpg uzantılı dosya olarak kopyalasak programın çalışmasında problem olur mu?
Ekrana görüntü geliyorsa sorun yok demektir.
HOCAM, çalışmanızın hayranıyım öncelikle. Programınızı uzun zamandır kullanıyorum. Vaktiniz olduğu zaman "OTOMATİK TEST HAZIRLA" menüsünde bulunan "ünite" kısmına sabitleme işareti koymanız mümkün müdür? Aynı ünite içindeki konuları seçerken sürekli ünite kısmını tekrar tekrar girmek gerekiyor.
Allah sizden razı olsun.
Bunu daha öncede istemişlerdi. Şu an hatırlayamadığım bir sebepten dolayı eklememiştim. Tekrar kontrol ettiğimde olması için bir engel yaksa eklerim, aksi durumda sebebini belirtirim.

Excel Vers. ve Dili
2010
Sayın Lemruk Hocam,
Bu corana günlerinde programınızı buldum, sizi canı gönülden kutluyorum. Aslında program uzun zamandır kullanılıyormuş, yıllardır test hazırlamak için boşuna uğraşıyormuşum. Sizden bir ricam olacak (bilmem mümkün müdür ya da zaman ayırır mısınız). Sütün sayısı 2,3 ve 4 olarak hazırlanmış, sütunsuz ya da tek sütunlu diye bir seçenek olsa çok güzel olur. Canlı ders işlerken her soru bir sayfaya denk gelse, çocuklar soruları daha geniş ekrandan görürler, biz de diğer ekran işaretçileri ile soruları daha etkin çözebiliriz. Bu düzenlemeler mümkün olmazsa da problem değil. Allah sizden razı olsun.

leumruk

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Office 2010 & 2013 tr
Sayın Lemruk Hocam,
Bu corana günlerinde programınızı buldum, sizi canı gönülden kutluyorum. Aslında program uzun zamandır kullanılıyormuş, yıllardır test hazırlamak için boşuna uğraşıyormuşum. Sizden bir ricam olacak (bilmem mümkün müdür ya da zaman ayırır mısınız). Sütün sayısı 2,3 ve 4 olarak hazırlanmış, sütunsuz ya da tek sütunlu diye bir seçenek olsa çok güzel olur. Canlı ders işlerken her soru bir sayfaya denk gelse, çocuklar soruları daha geniş ekrandan görürler, biz de diğer ekran işaretçileri ile soruları daha etkin çözebiliriz. Bu düzenlemeler mümkün olmazsa da problem değil. Allah sizden razı olsun.
Bu istediğiniz olabilir. Uygun bir zaman aralığında düzenleme yapacağım.