Süper Rehberim

skat

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2019
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
13-11-2024
Arkadaşlar bu sitede sunduğum ilk eserim sitede örnek ve değişik fikirler vermesi dileği ile .Timer.ocx sistem 32 içine ekleyin vba şifresi 8458

Excel Vers. ve Dili
excel 2000 Türkçe
&
excel 2003 Türkçe
teşekkürler fakat dosyanın eklenmesinde bir hata oluştu sanırım.

skat

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2019
13-11-2024
Vba kod penceresinde iken araç çubuklarından
Add-ıns refrences bölümünden ekleyin Timer.ocx

skat

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2019
13-11-2024
Vba kod penceresinde iken araç çubuklarından
Add-ıns refrences bölümünden ekleyin Timer.ocx
Timer in özellikler bölümünden intervalini 100 yapın tamamdır kolay gelsin

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 TR
Ben yönetici arkadaşlarımıza sesleniyorum; bu ve buna benzer birkaç sayfa var ki içinde dosya yok ve hala gündemde kalıyorlar böyle boş sayfaları temizlemek veya kapatmak lazım boşuna sayfaları gezmiyelim.Hata en çok şaşırdığım şey 4200 kişi sayfaya tıklamış içinde dosya yok ve o sayfa hala kilitlenmiyor.Yoksa yöneticilerin gözünden mi kaçıyor böyle şeyler:İyi Çalışmalar.

Excel Vers. ve Dili
2002
benim baslığım olsaydı çoktaaan silinmişti yoksa şikemi var

Ali

Uzman
Excel Vers. ve Dili
İş:Excel 2016-Türkçe
Ben yönetici arkadaşlarımıza sesleniyorum; bu ve buna benzer birkaç sayfa var ki içinde dosya yok ve hala gündemde kalıyorlar böyle boş sayfaları temizlemek veya kapatmak lazım boşuna sayfaları gezmiyelim.Hata en çok şaşırdığım şey 4200 kişi sayfaya tıklamış içinde dosya yok ve o sayfa hala kilitlenmiyor.Yoksa yöneticilerin gözünden mi kaçıyor böyle şeyler:İyi Çalışmalar.

Bazı şeyleri bilmediğiniz için böyle konuştuğunuzu düşünüyorum. Eski forumdan yeni foruma taşınırken bazı dosyalar kayboldu ve konuyu açan arkadaşlar ekleyebildiklerini tekrar ekleyerek konuyu tekrar canlı tutmaya çalışıltılar. Bu forumda cevap veren tüm üyeler ve forumun düzenini sağlamaya çalışan Admin,Moderatör ve Uzman arkadaşlar gönüllük esasına göre elinden geleni yapmaya çalışıyor.

Eğer işimiz gücümüz eski forumdan kalan tüm linkleri incelemek ve olsaydı ve sizde bunun için belli bir ücret ödemiş olsaydınız söylediklerinizde haklılık payı bulunurdu.

Sitede gözden kaçan birşey var o da soruyu sorup cevap aldıktan sonra teşekkür etmeyen üyeler..

Excel Vers. ve Dili
2002
gerçekten teşekküretmiyen üyeler büyük terbiyesizlik yapıyolar gerçi forum kirliliği yapmamak için teşekküredilmiyor olabilir ama bu forum genellikle sorunları çözmeye yarıyo excele yenibaşlayanların biseyler öğrenmesi zor gibi görünüyo şu excel dersanesini biraz hareketlendirmek lazım

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 TR
Sayın Ali Hocam:Ben o problemi biliyorum taşınma esnasını ve kaybolan dosyaları.Ücreti karıştırıyorsunuz ne alakası var bir anlam çıkaramadım.Ben sitenin cidiyetinin resmini korumak için sitemizin cidiyetine önem verdiğim niyetiyle böyle bir şey yazdım.Teşekürden bahsediyorsunuz (cevap esnasında)benim yazdığım konuda niye bunu dile getirdiniz yoksa o saygısızlığı ben mi yaptım?Yaptıysam adresi gösterin.Yapmadıysam konuları birbirine karıştırmayalım.Aramıza bazan böyle kişiler giriyor sıradan soru soruyor veya dosya yüklemiş oluyor gibi sitemizi cidiye almayanlar için yazıyı yazdım ki onlara boş meydan bırakmıyalım.Saygılar...

Ali

Uzman
Excel Vers. ve Dili
İş:Excel 2016-Türkçe
Sayın Ali Hocam:Ben o problemi biliyorum taşınma esnasını ve kaybolan dosyaları..
O zaman neden sitemvari yazıyorsunuz. Eksik olan dosyalar,linkler görüldükçe siliniyor.

Teşekürden bahsediyorsunuz (cevap esnasında)benim yazdığım konuda niye bunu dile getirdiniz yoksa o saygısızlığı ben mi yaptım?Yaptıysam adresi gösterin.Yapmadıysam konuları birbirine karıştırmayalım..

Burada şahsınızla ilgili bir yazı olsa idi genele yazmayıp özelinize uyarı niteliği ile yazardım.

.Aramıza bazan böyle kişiler giriyor sıradan soru soruyor veya dosya yüklemiş oluyor gibi sitemizi cidiye almayanlar için yazıyı yazdım ki onlara boş meydan bırakmıyalım.Saygılar...

Siteyi ciddiye almayıp gereksiz işgal edenlerede ve huzuru bozanlara gereken ne ise yapılıyor ama bu sizlerinde huzuru bozulmasın diye büyük titizlik ile yapılıyor.

Sizin zeki birisi olduğunuz düşünüyorum gönüllülük esası bir sitede ücretli siteden daha fazla özveri olduğunu ve alakasınıda kurmuştursunuz..

skat

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2019
13-11-2024
Arkadaşlar programı ekledim fakat neden çıkmadığını bilmiyorum kötü bir niyetim olması imkansız yanlış anlaşılmadan dolayı özür dilerim
tekrar ekliyorum

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
Paylaşımına teşekkürler.