Süslü bir excel tablo lütfen,

Excel Vers. ve Dili
excell 2003
SELAM ARKADAŞLAR;göndermiş oldugum excel dosyasına bana formülleyıp,süslüyecek bır arkadaşım varmı acaba?ınan çok uğraştım ama sonuç çıkaramıyorum ..lütfen yardım edermiisiniz biliyorumki bu forumda çok değerli bilgi sayibi arkadaşlarım mevcut..banada yardım edersenız dualarım sizinle olacak...
not: özellikle sonuç kısmınındaki yerleri formülle düzeltebilirseniz çok sevinirim..

Excel Vers. ve Dili
2007 Türkçe
siz nereye ne bilgilerin gelmesini istiyorsunuz bi açıklasanız yardımcı olurum:)

uzmanamele

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
excel 2010
merhaba
hangi hesaplamaları yapacağınızı bilemediğimden sadece süsleme yapabildim. :) biraz açıklama yaparsanız istediğinizi yapacak arkadaşlar çıkacaktır.

Excel Vers. ve Dili
2007 Türkçe
bi kere aylık topğlam istiyo o formatta bu sayfadan 31 tane olması lazım o zaman

Excel Vers. ve Dili
excell 2003
:)

İşte itiraf ediyorum bu kadar acemıyım:)ilginizi çok teşekkürler ..dosyayı tekrar gönderiyorum...süslemeler çok güzel olmuş :)ellerınıze sağlıkk..

Excel Vers. ve Dili
2007 Türkçe
elif hanım anladığım kadarıyla hergün bu rakalmları gireceksiniz ama doğal olarak hergün bu rakamlarda değişecek sizin istediğiniz tabloda aylık kısma toplam alınabilmesi için ayın her bir günü için o sayfadan yapmanız gerekiyor.ondan sonra istediğniz şekilde toplam alınabilir.zamanım olsa tek tek sayfalarınız çoğaltacağım ama zamanım yok eğer siz sayfalarıo 31 taneye çıkarırsanız yaparım ama buda pek sağlıklı olmaz bir sürü sayfa hem yavaşlatır hemde karışık olur bence öyle bir tablo yapin ki gün gün hepsi bir yerde olsuyn yani bir tabloda bir ayı tam olarak görebilin.

Excel Vers. ve Dili
excell 2003
slmlar

İLginize tekrar teşekkürler,yanlız birşey açıklamak istıyorum ben hergün için ayrı bir sayfa gırmıyeçeğim sadece bu tabloda elden manule aylık değerleri gireceğim.toplam kısımları formullü olacak.ve sonuç kısmında aylık net karımız ve .usd karşılığı gunluk kura cevrılmiş hali birde bunu simgeleyen grafik şekli..nin yapılması konusunu rica edıyorum.birde şekil olarak ..:)

Excel Vers. ve Dili
ee
:D suslu guzel olmus :D