Tam olarak yanıtlanmamış sorular

hamitcan

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Excel 2019 Türkçe
Böyle bir sorun daha önce dile getirildi mi bilmiyorum ama, tam olarak yanıtlanmamış sorular ile ilgili bir alan açılması hoş olurdu herhalde.

Soruyu soran eğer tatmin edici bir cevap almamış ise, -tabiki burada şunu da ayırt etmek gerekir, bazı sorularda soru tam olarak cevaplanmış da olabilir, bu durumda birazcık soruyu sorana da görev düşüyor verilen cevapları iyice inceleyip gereksiz yere bu alanı meşgul etmemesi gerekiyor.- sorunun bir yerine koyacağı bir işaretle, mesela soruma tam olarak yanıt alamadım gibi. bir uyarı mesajı ile sorununun devam ettiğini belirtebilir. Umarım çok şey istememişimdir.

İyi çalışmalar...

İdris SERDAR

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Excel, 365 - İngilizce
Görüşüm:
Soruyu soran sorduğu sorunun takipçisi olması gerekir. Eğer tatmin edici bir yanıt alamadıysa aynı başlık altında tekrar dile getirebilir.

Diğer bir husus ise bir soru sorulur. Arkadaşlar yanıtları hazırlar ve soruyu cevaplandırmaya başlarlar. Ancak soruyu soran ortalıkta yok. Ya da varsa bir ses vermez.

Sonuç:
Soruyu soran tatmin edici yanıt alıncaya kadar sorusunu tekrarlasın.
Sorusuna yanıt alan arkadaşımızın da bir teşekkürü yanıtlayan arkadaşlarımızdan esirgemesiin.

Saygılarımla...

hamitcan

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Excel 2019 Türkçe
Soruyu soran sorduğu sorunun takipçisi olması gerekir. Eğer tatmin edici bir yanıt alamadıysa aynı başlık altında tekrar dile getirebilir.
Sn. yurttas, yalnız burada sorunun devam edip etmediğini anlamak için başlığı seçmemiz gerekecek.

Sorusuna yanıt alan arkadaşımızın da bir teşekkürü yanıtlayan arkadaşlarımızdan esirgemesiin.
Burada size yüzde yüz katılıyorum açıkçası okadar emek ve zaman harcanıp hazırlanan cevaplara bir teşekkürde bulunmak okadar zor olmasa gerek.Burada bütün forum üyelerinin gereken duyarlılığı göstermesi gerekiyor.

İyi çalışmalar...

Excel Vers. ve Dili
xp
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
18-03-2020
Evet aslında bir alan açılabilir fakat bence gereksiz formun formatında başlıklara göre sorular atılıyor ve caplanan sorular aktıf mesajlar bölümınde görülüyor . Kişialdığı yardım karşılığında bit TŞK esirgemez herhalde .

özellikle yurttaş arkadaşımıza :eek:k::

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 Tr
Bu konuda yurttas haklı arkadaşlar.
Herkes kendi sorusunun takipçisi olsun.
Arkadaşlar zahmet edip sorulara cevap veriyorsa soranlarda bir teşekkürü esirgemesinler.

Haluk

𐱅𐰇𐰼𐰚
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
trafikci' Alıntı:
forum yönetimi bu konuda bir çalışma yapabilir
Doğrusu..... daha iyi hizmet vermek adına yapılan server değişikliği nedeniyle, yapılan çalışmalar sırasında forum yönetiminde bir bölüm arkadaşın canı çıktı nerdeyse....:mrgreen:

Onlar iyice bir dinlensinler önce......ama bana göre bu konu forum için çok da gerekli değil.

sayın Haluk,

forum yönetiminin kaliteli hizmet adına yaptığı çalışmalardan dolayı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum.

uzun bir zamandır bilgisayarımdaki arızadan dolayı buralardan istem dışı uzaklaştım

tekrar okumak bilgi paylaşmak ve bir şeyler öğrenmek ne kadar güzelmiş

tüm arkadaşlara iyi akşamlar dilerim